Anna Guzik, Ewa Minge, Maria Niklińska, Agnieszka Jastrzębska Ewa Minge Maria Niklińska Agnieszka Jastrzębska Ewa Pacuła
Anna Guzik, Ewa Minge, Maria Niklińska, Agnieszka Jastrzębska
ONS
1/7
Anna Guzik, Ewa Minge, Maria Niklińska, Agnieszka Jastrzębska
ONS

Która gwiazda zaliczyła w tym tygodniu największa modową wpadkę? Mieszane uczucia wywołały stylizacje Ewy Minge i Agnieszki Jastrzębskiej. W przypadku obu pań można użyć jednego sformułowania - za dużo. Projektantka postawiła na wzór panterki niemal od stóp do głów. Z kolei dziennikarka wybrała fason sukienki, który niepotrzebnie dodał jej sporo kilogramów. Nieco zaskoczył nas również płaszcz Marii Niklińskiej na konferencji serialu "Na Wspólnej". Lubiąca klasyczne stylizacje aktorka, tym razem postawiła na oryginalność. Opłaciło się? Oceńcie sami!

 

Zobacz też: Dziwaczny kapelusz, bielizna na wierzchu i... „Gwiezdne wojny’’ - wybierz wpadkę tygodnia! SONDA

 

Zobaczcie najmniej trafione stylizacje gwiazd z mijającego tygodnia! Zadecydujcie, która z nich zasługuje na miano tej... najgorszej!

 

Polecamy: Jak znaleźć swój styl ubierania się – praktyczne porady

2/7
Ewa Minge
ONS

Rozumiemy, że Ewa Minge kocha zwierzęce motywy, jednak nie pochwalamy noszenia ich w nadmiarze. Bluzka i legginsy w panterkę nieco nas przytłoczyły. A wystarczyłoby wymienić choć jeden z elementów np. na klasyczną czerń, by uratować ten look.

3/7
Maria Niklińska
ONS

Maria Niklińska postanowiła pokazać nieco mniej zachowawcze oblicze swojej osobowości. Choć aktorka zwykle wybiera klasyczne wzory i kolory, tym razem odrobinę zaszalała. Wybrała obszerny, beżowy płaszcz o nietypowej fakturze. Okrycie samo w sobie nie jest złe, jednak jego gigantyczne rękawy... My mamy wątpliwości. Zobaczcie sami.

4/7
Agnieszka Jastrzębska
ONS

Agnieszka Jastrzębska kocha sukienki, jednak jej ostatni wybór nie należy do najbardziej trafionych. Blada, bezkształtna kreacja nie tylko zlała się z jasną cerą dziennikarki, odejmując jej urody, ale przede wszystkim niepotrzebnie dodała kilogramów. My się pytamy, Agnieszko, gdzie Twoja figura?!

5/7
Ewa Pacuła
ONS

Kolejny przykład stylizacji, w której ktoś chciał za bardzo, za dużo i za jednym razem. Niby wszystko w trendach, bo i folkowa bluza, i koronkowy dół są bardzo na czasie, a jednak... Miksowanie wzorów i tkanin jest fajne, jednak wymaga ogromnego wyczucia, którego w przypadku Ewy Pacuły chyba trochę zabrakło.

6/7
Anna Guzik
ONS

Niby wszystko poprawne, a jednak coś tu nie gra. Anna Guzik postawiła na chabrowe ponczo miało korespondować kolorystycznie z akcentami na ołówkowej spódnicy, której nadruk pozostawia wiele do życzenia.... Choć w pewien sposób wszystko jest do siebie dopasowane, to jednak pozostaje wrażenie, że look został przygotowany pospiesznie i bez ostatecznego spojrzenia w lustro.

7/7
Joanna Moro
ONS

Ogromna peleryna, szary golf, spodnie o nijakim fasonie - no cóż, czegoś tu brakuje.  Joanna Moro tym razem się nie popisała. Wyszło smutno, przytłaczająco i... nudno. A szkoda, bo był potencjał!