Modowe wpadki tygodnia
ONS, East News

Anna Powierza, Iwona Węgrowska, Ramona Rey, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Szabatin. Co łączy te panie? Cóż, ponoć o gustach się nie dyskutuje, ale czasem trzeba wyłożyć kawę na ławę: one naprawdę potrzebują stylisty.

 

Zobacz też: Wybierz idealną sukienkę dla twojej figury!

 

Mdłe połączenia kolorów, odpustowe sukienki, fikuśne printy, znikające talie – to wszystko zaobserwowaliśmy na polskich gwiazdach w tym tygodniu. Policja modowa już rozsyła listy gończe. Zagłosujcie w naszym plebiscycie na najgorszą stylizację tygodnia!

 

Więcej: Marynarka i spodnie, czyli jak dobrać garnitur, aby wyglądał szykownie i estetycznie

 

Kto podpadł nam najbardziej? Coż, czasami modowa wpadka oznacza nic innego jak ubranie się niestosownie do okazji. Wiecie o czym mówimy – w zasadzie to ktoś wygląda okej, ale chyba niekoniecznie powinien tak przychodzić na wieczorną imprezę, na której zostanie sfotografowany. Słyszycie, Anno Jurksztowicz i Anno Piszczałko?

 

 

W innych przypadkach modowe faux pas polega na niezręcznej próbie stylowego dowcipu. Na przykład pisarz Michał Witkowski zawsze wygląda jakby chciał zażartować swoim strojem – ale po drodze na event gubi gdzieś pointę. Michał wciąż chyba tkwi w okresie, w którym John Galliano był szczytem awangardy. Od lat 90-tych moda się już trochę zmieniła. ¯\_(ツ)_/¯

 

 

Ale najbardziej sromotne modowe wpadki spotykają tych, którzy po prostu za bardzo starają się zabłysnąć stylizacją. Przykład? Anna Powierza i jej mdły garnitur z neonowozieloną bluzką. Chyba ostatnio widzieliśmy podobny kolor – na salowej oddziału w szpitalu.

 

Również bardzo starała się Ewa Szabatin. W spodniach i butach z Zary wyglądałaby spoko. Niestety musiała wszystko zepsuć dodając bogato zdobioną marynarkę własnego projektu. Nie żeby ten koronkowy, połyskujący żakiet nie był ładny sam w sobie – po prostu co za dużo to niezdrowo.

 

Co myślicie? Zgadzacie się z naszym wyborem, czy może uważacie że niektóre z tych gwiazd wyglądały dobrze? Nie zapomnijcie zagłosować w naszym plebiscycie!

 

Anna Piszczałka
Anna Piszczałka
Zagłosuj
East News
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz
Zagłosuj
East News
Anna Jurksztowicz
Anna Jurksztowicz
Zagłosuj
East News
Dominika Gawęda
Dominika Gawęda na pokazie MMC
Zagłosuj
East News
Ramona Rey
Ramona Rey na urodzinach Majki Jeżowskiej
Zagłosuj
East News
Anna Powierza
Anna Powierza
Zagłosuj
ONS
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Zagłosuj
ONS
Ewa Szabatin
Ewa Szabatin na pokazie MMC
Zagłosuj
East News
Michał Witkowski
Michał Witkowski
Zagłosuj
East News
Wyniki plebiscytu:
Anna Piszczałka...
Agnieszka Sienkiewicz...
Anna Jurksztowicz...
Dominika Gawęda...
Ramona Rey...
Anna Powierza...
Iwona Węgrowska...
Ewa Szabatin...
Michał Witkowski...