Anna Cieślak, Anna Czartoryska, Margaret, Marieta Żukowska, Kasia Stankiewicz w nieudanych stylizacjach Margaret na Koncercie Krajowych Eliminacji do Eurowizji Junior Anna Czartoryska Anna Cieślak Marieta Żukowska na impezie magazynu Elle
Anna Cieślak, Anna Czartoryska, Margaret, Marieta Żukowska, Kasia Stankiewicz w nieudanych stylizacjach
Ons.pl, EastNews
1/6
Anna Cieślak, Anna Czartoryska, Margaret, Marieta Żukowska, Kasia Stankiewicz w nieudanych stylizacjach
Ons.pl, EastNews

Które polskie gwiazdy zaliczyły w tym tygodniu wpadki? Dyskusje wywołały stylizacje Margaret i Anny Czartoryskiej - obie postawiły na... ilość, co nie wyszło najlepiej. Dużym zaskoczeniem była też fryzura Anny Cieślak: do premiery nowych „Gwiezdnych Wojen’’ jeszcze chwila... te koczki a'la księżniczka Leia, to chyba przesada! Przezroczysta bluzka i biustonosz bez ramiączek to nie najlepsze połączenie, o czym przekonała się Marieta Żukowska. A co sądzisz o sukience Kasi Stankiewicz? Zobacz i... wybierz stylową wpadkę tygodnia!

 

Zobacz: Dorota Wróblewska OSTRO o stylu ubierania Dody: "Stylizacje są chaotyczne, wulgarne, kiczowate!"

2/6
Margaret na Koncercie Krajowych Eliminacji do Eurowizji Junior

Na krajowych eliminacjach do dziecięcej Eurowizji Margaret wystąpiła w roli jurorki. Stylizację można byłoby jeszcze obronić, gdyby nie dziwaczny kapelusz i... fryzura.

3/6
Anna Czartoryska
ONS

Najmodniejszy aksamit, peleryna, choker, duża kopertówka i... kapelusz - Anna Czartoryska przesadziła z ilością trendów!

4/6
Anna Cieślak
ONS

Anna Cieślak chyba zainspirowała się fryzurą księżniczki Lei z „Gwiezdnych Wojen’’...

5/6
Marieta Żukowska na impezie magazynu Elle
ONS

Koszule z transparentnych tkanin nosimy od kilku sezonów - bluzka Mariety Żukowskiej była jednak zupełnie przezroczysta! „Nagi’’ efekt podkreślił biustonosz bez ramiączek - przeznaczony do noszenia pod gorsetową suknią.

6/6
Katarzyna Stankiewicz na imprezie magazynu Elle
East News

Wzór, fason i kolor kreacji Kasi Stankiewicz zupełnie nas nie przekonuje. By podkreślić jej delikatną urodę wybralibyśmy też inną fryzurę.