Joanna Racewicz, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Warnke, Agnieszka Szulim, Ola Ciupa w nieładnych kreacjach Ola Ciupa w czarnej sukience Katarzyna Zielińska Joanna Racewicz w granatowym koronkowym zestawie: spodnie i bluzka Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym płaszczu
Joanna Racewicz, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Warnke, Agnieszka Szulim, Ola Ciupa w nieładnych kreacjach
Ons.pl, EastNews, paparazzi
1/6
Joanna Racewicz, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Warnke, Agnieszka Szulim, Ola Ciupa w nieładnych kreacjach
Ons.pl, EastNews, paparazzi

Pora na podsumowanie mniej udanych stylizacji z ostatniego tygodnia! Dziś poddajemy waszej ocenie odważne zestawienia polskich gwiazd: Agnieszki Woźniak-Starak, Katarzyny Zielińskiej, Katarzyny Warnke, Oli Ciupy oraz Joanny Racewicz. Wyglądają ciekawie czy zaliczyły wpadki? Zajrzyj do naszej galerii i OCEŃ!

 

Zobacz: Te gwiazdy nie zachwyciły stylem w tym tygodniu! Która z nich zaliczyła największą wpadkę?

2/6
Ola Ciupa w czarnej sukience

Obcisła mini, wulgarne wycięcia, mocna opalenizna i... słaba fryzura - tak Ola Ciupa prezentowała się na imprezie 4FUN TV.

3/6
Katarzyna Zielińska

Piankowa bluza z kwiecistymi haftami, skórzana spódnica (modna kilka sezonów temu), ozdobne buty, torebka z naszywkami, błękitna bluzka z falbankami, koronkami, bufkami... W stylizacji Katarzyny Zielińskiej jest wszystko - a to nigdy nie wygląda dobrze.

4/6
Joanna Racewicz w granatowym koronkowym zestawie: spodnie i bluzka
Ons.pl

Joanna Racewicz w granatowym, koronkowym komplecie na premierze „Kłamstewek’’ w Teatrze Kwadrat. Zniekształcający sylwetkę fason, przytłaczający kolor i „firankowy’’ materiał - w takim zestawie trudno wyglądać dobrze!

5/6
Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym płaszczu

Drogie marki to nie wszystko - szeroki, wzorzysty płaszcz, spodnie z nitami oraz klapki z futerkiem to nie jest dobry zestaw. Tym razem Agnieszka Szulim nie wyglądała najlepiej.

6/6
Katarzyna Warnke w topie z falbankami i spódnicy czarnej
Ons.pl

Katarzyna Warnke na gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni - w tak specyficznej kreacji trudno wyglądać dobrze nawet mając idealną figurę Kasi...