Nieudane stylizacje: Olga Bołądź, Margaret, Agnieszka Szulim, Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska Margaret na Różach Gali 2016 Natalia Siwiec Agnieszka Woźniak-Starak Joanna Horodyńska
Nieudane stylizacje: Olga Bołądź, Margaret, Agnieszka Szulim, Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska
Ons.pl, EastNews
1/6
Nieudane stylizacje: Olga Bołądź, Margaret, Agnieszka Szulim, Natalia Siwiec, Joanna Horodyńska
Ons.pl, EastNews

Kto w tym tygodniu nie zachwycił swoją stylizacją? Agnieszka Woźniak-Starak wybrała odważne połączenie króciutkich aksamitnych szortów i haftowanych kozaków z płaszczem Miu Miu w intensywnie zielonym kolorze. Wysokie ceny (płaszcz: 17 tysięcy złotych, buty: 4500 zł) nie sprawiają, że tak pstrokate zestawienie wygląda dobrze!

Miks kolorów i wzorów wybrały też Margaret (widzieliście jej but?) oraz Natalia Siwiec. Ich stylizacje wzbudzają spore kontrowersje - podobają ci się? My nie jesteśmy przekonani, podobnie jak do outfitu Olgi Bołądź. „Wiktoriańska’’ koszula vintage od Vivienne Westwood, aksamitne spodnie, gorset - całość świetnie sprawdziłaby się w sesji (mocne trendy), jednak na czerwonym dywanie aktorka nie wyglądała na ubraną, ale... przebraną! A co sądzisz o charakterystycznym zestawieniu Joanny Horodyńskiej? Zobacz i oceń!

 

Zobacz: Która gwiazda zaliczyła wpadkę tygodnia? Kasia Zielińska, Agnieszka Szulim czy... Ola Ciupa? SONDA

2/6
Margaret na Różach Gali 2016

Misz masz wzorów i kolorów plus... TEN but - Margaret postawiła na swój charakterystyczny styl.

3/6
Natalia Siwiec
ONS

Błękit, róż, krateczka i biel - za słodko! Tym razem Natalia Siwiec zaliczyła wpadkę.

4/6
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała odważne połączenie króciutkich aksamitnych szortów i haftowanych kozaków z płaszczem Miu Miu w intensywnie zielonym kolorze. Wysokie ceny (płaszcz: 17 tysięcy złotych, buty: 4500 zł) nie sprawiają, że tak pstrokate zestawienie wygląda dobrze!

5/6
Joanna Horodyńska
East News

Zazwyczaj stylizacje Joanny Horodyńskiej bardzo nam się podobają, jednak tym razem beret popsuł cały look!

6/6
Olga Bołądź na premierze filmu "Zaćma"
East News

„Wiktoriańska’’ koszula vintage od Vivienne Westwood, aksamitne spodnie, gorset - stylizacja Olgi Bołądź sprawdziłaby się w sesji (mocne trendy) lub na planie filmowym, jednak na czerwonym dywanie aktorka wyglądała na... przebraną.