Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak wychodzą z "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" wyglądała bombowo! Ale Ewa Drzyzga zaliczyła wpadkę: Fani: "Jakby po kolędzie miała chodzić!"

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak wychodzą z "Dzień Dobry TVN"

W naszej modowej rubryce najczęściej opisujemy stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak, która razem z Ewą Drzyzgą prowadzi "Dzień Dobry TVN", jednak tym razem nie na Agnieszce chcielibyśmy się skupić, a na Ewie. Dlaczego? Zainspirowały nas do tego komentarze internautów, które pojawiły się pod zdjęciem udostępnionym na Instagramie śniadaniówki "Dzień Dobry TVN". Większość fanów skrytykowała najnowszy look Ewy Drzyzgi, porównując go... do sutanny księdza!

Pani Ewa wygląda dziś jakby po kolędzie miała chodzić!

Co wy zrobiliście z pani Ewy? Ten ubiór był koszmarny, nie dało się na to patrzeć. Jak taka telewizja jak wasza mogła pozwolić żeby pani Ewa to coś ubrała, "strzał w kolano"!

Zdejmijcie Pani Ewie ten strój księdza. Szok! - pisali na Instagramie zniesmaczeni fani.

Co dokładnie miała na sobie Ewa Drzyzga? Gwiazda zdecydowała się na białą oversizowową koszulę, którą połączyła z czarnym bezrękawnikiem i szerokimi czarnymi spodniami. Całość uzupełniła trampkami na grubej podeszwie. Cały look z pewnością wyglądał niezwykle oryginalnie i odbiegał od tego, co Drzyzga prezentuje w "Dzień Dobry TVN" na co dzień. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" w botkach za 4 tysiące! Podobne kupisz już od 300 złotych

A wy jak oceniacie najnowszą stylizację Ewy Drzyzgi? Było aż tak źle jak piszą internauci?

Naszym zdaniem, stylizacja Ewy Drzyzgi jest bardzo ciekawa. Czy widzimy w niej inspirację strojem księdza? Być może odrobinę tak, ale powiedzmy sobie szczerze - w modzie trzeba czasem zaryzykować!

Wpadka Ewy Drzyzgi w "Dzień Dobry TVN". Fani bezlitośni: "Wygląda jakby po kolędzie miała chodzić!"
Instagram/Dzień Dobry TVN

 

Więcej na temat Ewa Drzyzga Dzień Dobry TVN
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40