Stylowe wpadki Małgorzata Tomaszewska-Słomina, Lana Del Rey, Rihanna, Katarzyna Cichopek
EastNews, ons.pl
1/5
Stylowe wpadki Małgorzata Tomaszewska-Słomina, Lana Del Rey, Rihanna, Katarzyna Cichopek
EastNews, ons.pl

Pora na wybór stylowej wpadki tygodnia! Które gwiazdy w ostatnich dniach nie zachwyciły swoimi stylizacjami? W naszym rankingu znalazły się dwie piosenkarki, które na rozdanie Brit Awards 2016 wybrały dosyć nieciekawe stylizacje: Lana Del Rey oraz Rihanna, a także Katarzyna Cichopek w sukni z rozcięciem oraz Małgorzata Tomaszewska-Słomina i jej wulgarna stylizacja z premiery filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Na kogo oddacie swój głos?

 

Zobacz: Kim Kardashian, Tilda Swinton, a może Lady Gaga? Wybierz najgorszą stylizację tygodnia!

2/5
Lana Del Rey w dlugiej sukience w kwiaty
EastNews

Na rozdaniu Brit Awards 2016 Lana Del Rey wystąpiła w długiej, hippisowskiej sukience pokrytej wzorami kwiatowymi Monique Lhuillier oraz dziwnych sandałkach ozdobionych żółtym puszkiem. Miny, które piosenkarka stroiła do fotoreporterów wskazują, że Lana nie była w najlepszej formie... 

3/5
Rihanna w białym topie i spodniach z frędzlami
EastNews

Sceniczna stylizacja Rihanny z rozdania Brit Awards również nie należała do najlepszych. Krótki top oraz białe spodnie z frędzlami może sprawdzają się na konkursach tanecznych... ale nie poza nimi.

4/5
Kasia Cichopek w czarnej sukience z rozporkiem
WBF

Na rozdaniu Telekamer Katarzyna Cichopek wystąpiła w długiej, aksamitnej kreacji z asymetrycznym dekoltem. Suknia w niektórych miejscach nieestetycznie odstawała, była też - pomimo wysokich szpilek - zbyt długa, a jej rozcięcie sięgało odrobinę zbyt wysoko... Fryzura, którą wybrała aktorka, także nie była zbyt dobra.

5/5
Małgorzata Tomaszewska-Słomina na premierze filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
ONS

Na premierze filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" nie zabłysnęła Małgorzata Tomaszewska-Słomina. Pogodynka Polsatu wystąpiła w skórzanej sukience w dużym dekoltem, spod której wystawała koronka i bielizna. Dość wyzywającą kreację zestawiła ze skórzanymi rękawiczkami, czarną torebką i wysokimi kozakami... To była bardzo zła stylizacja.