Penelope Cruz. Rita Ora, Chloe Grace Moretz w złych stylizacjach Penelope Cruz w Czarno-bordowej sukienkce we wzory Chloe Grace-Moretz w białej bluzce z opuszczonymi ramionami i czarnych dzwonach
Penelope Cruz. Rita Ora, Chloe Grace Moretz w złych stylizacjach
EastNews
1/4
Penelope Cruz. Rita Ora, Chloe Grace Moretz w złych stylizacjach
EastNews

Które gwiazdy w tym tygodniu nie zachwyciły swoimi stylizacjami? Wybraliśmy 3 najbardziej kontrowersyjne zestawy mijającego tygodnia. Wśród nich znalazła się Rita Ora i jej sukienka, która nie zasłaniała prawie nic, dziwaczny zestaw młodej aktorki Chloe Grace Moretz oraz piękna Penelope Cruz i stylizacja z premiery jej nowego filmu.

Która gwiazda ubrała się najgorzej? Zagłosuj!

 

Zobacz: Zbyt obcisła sukienka, za krótka mini, zbyt głęboki dekolt... Gwiazdy też zaliczają modowe wpadki!

2/4
EastNews

Na pokaz nowej kolekcji Versace Haute Couture Rita Ora założyła BARDZO odważną sukienkę, która - niestety - odsłoniła trochę za dużo... Uszyta z kawałków materiału powiązanych sznurkiem kreacja pokazała fałdki na biodrach oraz zaokrąglony brzuch Rity. Do tego zbyt mocny makijaż, który spowodował, że gwiazda wyglądała wręcz wulgarnie.

3/4
Penelope Cruz w Czarno-bordowej sukienkce we wzory
EastNews

Na premierze swojego nowego filmu piękna Penelope Cruz nie zachwyciła! Szerokie pasy, wzorki, falbanki, luźne rękawy, wiązanie w pasie - kreacja zniekształciła kobiecą sylwetkę aktorki ii optycznie dodała jej kilogramów. Ciężkie, czarne botki zupełnie nie pasują do zwiewnej sukni w stylu boho z nowej kolekcji Etro, podobnie jak zegarek w męskim stylu, który gwiazda założyła na prawy nadgarstek - takie zestawienia na czerwonym dywanie zdają egzaminu.

4/4
Chloe Grace-Moretz w białej bluzce z opuszczonymi ramionami i czarnych dzwonach
EastNews

Jako młodziutka aktorka Chloe Grace Moretz wybierała najczęściej dziewczęce sukienki. To bardziej dojrzałe wydanie gwiazdy zdecydowanie mniej nam się podoba... Spadająca z ramion bluzka - top, dzwony z wysokim stanem, czarny szalik... To zdecydowanie nie jest dobry kierunek.