Wpadki gwiazd: Maja Sablewska, Anna Dereszowska, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Grochowska, Beata Sadowska
Ons.pl, EastNews, paparazzi
1/6
Wpadki gwiazd: Maja Sablewska, Anna Dereszowska, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Grochowska, Beata Sadowska
Ons.pl, EastNews, paparazzi

Które gwiazdy zaliczyły w tym tygodniu modową wpadkę? Nam nie spodobały się stylizacje Mai SablewskiejRomy Gąsiorowkiej - nie sądzicie, że są zbyt przekombinowane? Z kolei Anna Dereszowska  Agnieszka Grochowska swoimi stylizacjami niepotrzebnie dodały sobie kilogramów! A może zagłosujecie na look Beaty Sadowskiej - czy był odpowiedni na wielką galę? Zajrzyjcie do galerii!

 

Zobaczcie też: Anna Mucha w cukierni wywołała spore zainteresowanie. A stylizacja... WPADKA?

2/6
Anna Dereszowska w zielonej spódnicy

Połyskująca, zielona spódnica i przejrzysta koszula dodały Annie Dereszowskiej... kilogramów. Wielka szkoda - aktorka przyzwyczaiła nas do perfekcyjnie dobranych stylizacji.

3/6
Maja Sablewska w futerku

Kożuszek, panterka, kowbojki, wielkie okulary i... duża torebka Chanel. Też macie wrażenie, że w stylizacji Mai Sablewskiej nic do siebie nie pasuje?

4/6
Roma Gąsiorowska na imprezie Louis Vuitton
ONS

Piękne buty, kopertówka z monogramem, kwiecista sukienka - każdy z elementów stylizacji Romy Gąsiorowskiej mógłby się obronić, ale nie w takim zestawieniu.

5/6
Beata Sadowska w kopertówką

Zapinana na suwak bluza, spod której wystają koronkowe rękawy, granatowe spodnie, lakierowane botki i wielka, złota kopertówka - czy stylizacja Beaty Sadowskiej sprawdziła się na gali Doskonałość Roku Twojego Stylu? Naszym zdaniem - nie.

6/6
Agnieszka Grochowska w czerni

Modny, choć trudny fason sukienki zupełnie zaburzył proporcje sylwetki Agnieszki Grochowskiej. Niestety, ale jesteśmy na nie! Agnieszka zazwyczaj ubiera się bardzo poprawnie, ale tym razem nie trafiła ze stylizacją.