Magdalena Schejbal, Monika Mrozowska, Katy Perry, Gwen Stefani, Edyta Herbuś w nieudanych stylizacjach Katy Perry w błyszczącej spódnicy, różowym topie, metalicznej kurtce i kozakach w łaty Magdalane Schejbal w czarnym kapeluszu, futrze, spódnicy w kratkę i z kwiatami Gwen Stefani w czarnym płaszczu, widocznym biustonoszu i spodniach moro Edyta Herbuś w czarnej długiej bluzie i koku
Magdalena Schejbal, Monika Mrozowska, Katy Perry, Gwen Stefani, Edyta Herbuś w nieudanych stylizacjach
Ons.pl, EastNews
1/6
Magdalena Schejbal, Monika Mrozowska, Katy Perry, Gwen Stefani, Edyta Herbuś w nieudanych stylizacjach
Ons.pl, EastNews

Ponownie wybieramy najgorszą stylizację tygodnia! Która gwiazda zaliczyła największą wpadkę? Tym razem o ten niechlubny tytuł walczą Katy Perry jako Barbie-kowbojka, Gwen Stefani z - celowo! - odsłoniętą bielizną oraz Monika Mrozowska, która stylizacją dodała sobie lat. W zestawieniu po raz pierwszy pojawiła się również Edyta Herbuś (która zwykle walczy o tytuł najlepiej ubranej gwiazdy!), a także Magdalena Schejbal i jej oryginalna stylizacja z premiery spektaklu „Róbmy swoje’’. Kto zdobędzie twój głos?

 

Zobacz: Lady Gaga czy Rihanna? Która gwiazda zaliczyła największą WPADKĘ modową tygodnia! GŁOSUJCIE!

2/6
Katy Perry w błyszczącej spódnicy, różowym topie, metalicznej kurtce i kozakach w łaty
EastNews

Połączenie stylu kowbojskiego z różową Barbie nie może wyglądać dobrze. Trudno uwierzyć, że Katy Perry na imprezę ACM Awards ubrał sam Jeremy Scott!

3/6
Magdalane Schejbal w czarnym kapeluszu, futrze, spódnicy w kratkę i z kwiatami
WBF

Magdalena Schejbal na premierze w Teatrze Ateneum: długa, futrzana kamizelka, skórzane rękawy, spódnica w kratę i buty w militarnym stylu. Strój oryginalny, ale zupełnie nie nadaje się na premierę teatralną.

4/6
Gwen Stefani w czarnym płaszczu, widocznym biustonoszu i spodniach moro
EastNews

Biustonosz na wierzchu, okropne spodnie, widoczny pasek od rajstop... Styl Gwen Stefani staje się coraz bardziej wulgarny i coraz mniej nam się podoba. 

5/6
Edyta Herbuś w czarnej długiej bluzie i koku
Ons.pl

Na koncercie Radzimira Dębskiego Edyta Herbuś pozowała w luźnej, długiej, czarnej kurtce oversize, która zupełnie nie pasowała do szpilek i eleganckiego koka. Na szczęście później ją zdjęła i pokazała ukrytą pod spodem seksowną sukienkę.

6/6
Monika Mrozowska w fioletowej sukience

Monika Mrozowska na prezentację nowej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz przyszła w granatowej, koronkowej sukience za kolana oraz niezbyt nowoczesnej fryzurze, co dodało aktorce kilkanaście lat...