Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej Beżowy kombinezon Zaquad, 550 zł Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej
Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej
1/5
Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej

Czy prasujecie swoje ciuchy? No dobra – my też nie. Kto ma na to czas? Ale niestety, istnieją tkaniny, na których każde – ale to każde – zagniecenie widać w zwielokrotnionej formie.

 

Więcej: Największe wpadki kobiet polityki: szalone mini Kwaśniewskiej, "sexy pink" żony Millera i inne!

 

Nie żeby to samo w sobie było wpadką. Każdemu się zdarza wyjść na ulicę w lekko pogniecionej sukience czy koszulce. Ale pewna gwiazda posunęła się o jeden krok za daleko – dziwna, zamszowo-welurowa tkanina, staromodne, dzwonowate nogawki i ta ramiona, która wyglądają jakby miały się zaraz rozpaść… jest to tak zwana wpadka! Kto jest winowajcą? Zajrzyjcie do galerii!

2/5
Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej

To Sandra Kubicka! Modelka wybrała ten – hmm… interesujący – beżowy kombinezon na występ w Dzień Dobry TVN.

3/5
Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej

Zawód modelki ma to do siebie, że nawet w najgorszej i najdziwniejszej kreacji wygląda się jak milion dolarów. Czy myślicie, że pracująca w USA Polka obroniła się w tym beżowym total looku?

4/5
Beżowy kombinezon Zaquad, 550 zł

Przyjrzyjmy się bliżej intrygującej kreacji Sandry. Ten beżowy kombinezon pochodzi z letniej kolekcji polskiej marki Zaquad, jest zrobiony z blendu wiskozy oraz poliestru i kosztuje 550 zł na wyprzedaży. Oryginalnie jego cena wynosiła 690 zł. Jak twierdzi opis kreacji na stronie brandu, „kombinezon doskonale sprawdzi się na wieczorne wyjścia". Czy aby na pewno?

5/5
Kombinezon Zaquad Sandry Kubickiej

Niestety taka tkanina będzie zawsze pognieciona. Nie mamy wątpliwości, że Sandra Kubicka wyprasowała swój kombinezon przed wyjściem do studia Dzień Dobry TVN. Sandro, spróbuj w przyszłości unikać palety beży – chyba że na jesień. Sorry ale wypisujemy Ci modowy mandacik1

Więcej na temat zgadnij kto to?