1/15

Paris Hilton w piątek odwiedza Polskę. Gwiazda jest gościem specjalnym pierwszego dnia trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Mody oraz drugiej edycji Fashion Week Poland. Wszyscy zastanawiają się czym nas zadziwi?

 

Paris Hilton to królowa celebrytek. Jest piękna, bogata, kapryśna. Lubi się bawić, kocha sławę. Stać ją na najlepsze stroje i najdroższych stylistów. Ale nawet przy takich możliwościach zdarzają się jej modowe wpadki. Budzi to w nas podejrzenie, że część z nich to nie jest kwestia przypadku. Po prostu Paris za wszelką cenę nie chce abyśmy o niej zapomnieli…

 

Zobaczcie tylko niewielką część z bogatej listy jej stylizacyjnych katastrof. Myślicie, że w Łodzi znów nas czymś zadziwi?

2/15

Czyżby Paris obejrzała film pt. „Połów Łososia w Jemenie”? Życzymy udanego wędkowania na muchę ;)

3/15

Bardzo chcielibyśmy napisać, że kochamy ten look, bo sama kolekcja Moschino była świetna, jednak w tym przypadku, co za dużo to niezdrowo! Szkoda, że Paris w tej wpadce modowej pogrążyła również psa...

4/15

Paris! „Ciut za wysoko!” -  chciałoby się krzyknąć. Pozostaje się tylko cieszyć, że bikini było starannie wydepilowane;)

5/15

Halloween party 2013 w wydaniu Paris wygląda na prawdę przerażająco!

6/15

Zimowa aura w Aspen nie każdemu, jak widać, służy najlepiej. Zachodzimy w głowę na jakich wykopaliskach można znaleźć jeszcze brązowe sztruksy?!

7/15

Na uwagę zasługuje ta landrynkowa stylizacja.  Różowo wam, bo nam bardzo...

8/15

2004 rok podczas rozdania nagród MTV Video Music Awards, nie był najszczęśliwszym momentem dla włosów naszej bohaterki...

9/15

Wizyta w Monachium w 2006 r. została uhonorowana stylizacją a'la bawarska pastereczka.

10/15

Hmm... Krawiec zaoszczędził na materiale czy też w praniu się zbiegło?

11/15

W swoje 27. urodziny Paris postanowiła zostać Pussycat Doll z Burleski, nie wiemy czy imprezowanie w takim stroju było wygodne, ale na pewno goście na długo zapamiętali ten wieczór!

12/15

Baczność! Pani Generał Paris Hilton salutuje na czerwonym dywanie.

13/15
ONS

Paris Hilton wyprawiła imprezę jako wróżka (zębuszka???)

14/15
ONS

Paris traktuje chyba modę zbyt poważnie. W tym stroju wygrała na pewno jednak wyścig... w rankingu najgorzej ubranych!

15/15
ONS

Zdaje nam się, czy też ktoś uciekł z Krainy Czarów? Niee, to Paris w 2009r. podczas festiwalu w Sundance!

Więcej na temat Paris Hilton moda wpadki