Paulina Drażba, Julianne Moore, Eva Longoria Eva Longoria w zielonej sukni na czerwonym dywanie Diane Kruger w białej sukni z falbanami Julianne Moore w zielonej błyszczącej sukni na czerwonym dywanie Paulina Drażba w spódnicy z frędzkami i czarnej kurtce kozakach, białej koszulce
Paulina Drażba, Julianne Moore, Eva Longoria
East News, ons.pl
1/5
Paulina Drażba, Julianne Moore, Eva Longoria
East News, ons.pl

Wybierzcie z nami najgorszą stylizację tygodnia. O ten niezbyt zaszczytny tytuł walczą tym razem m.in. odsłaniająca zbyt wiele kreacja Evy Longorii i dziwaczna spódnica z frędzlami Pauliny Drażby. Duże szanse ma również naszym zdaniem przypominająca weselny tort sukienka Diane Kruger i błyszczący zielony stanik jednej z najlepiej ubranych kobiet świata Julianne Moore. Jak widać jednak, każdy może mieć czasem gorszy dzień… Czekamy na wasze głosy. Kto zdobędzie tytuł „najgorsza stylizacja tygodnia? GŁOSUJCIE!

 

Zobaczcie też: Które gwiazdy zaliczyły w tym tygodniu stylowe wpadki? Penelope Cruz, ale nie tylko - GŁOSUJ!

2/5
Eva Longoria w zielonej sukni na czerwonym dywanie
East News

Czy to zbroja czy sieć rybacka? Nie, to kreacja na czerwony dywan, jaką w tym tygodniu na prestiżowej gali SAG Awards w Los Angeles zaprezentowała Eva Longoria!

3/5
Diane Kruger w białej sukni z falbanami
East News

Suknia Diane Kruger niebezpiecznie przypomina sporych rozmiarów tort bogato ozdobiony przez cukiernika. Ciekawe, czy te róże są jadalne?

4/5
Julianne Moore w zielonej błyszczącej sukni na czerwonym dywanie
East News

Stanik nieudolnie połączony z całą resztą. Tak zachodnie media pisały o tej zielonej sukni Julianne Moore, którą aktorka założyła na galę SAG Awards w Los Angeles.

5/5
Paulina Drażba w spódnicy z frędzkami i czarnej kurtce kozakach, białej koszulce
ons.pl

Swoją rockową stylizację Paulina Drażba uzupełniła… No właśnie czym? Naszym zdaniem fragmentem zasłony z frędzlami.