Wpadka Nataszy Urbańskiej
ONS.pl
1/5
Wpadka Nataszy Urbańskiej
ONS.pl


Nie zrozumcie nas źle – moda to zabawa i istnieje po to, żeby dodać nam seksapilu/pewności siebie/poczucia przynależności, eksponować to co w nas lubimy i – ogólnie rzecz biorąc – poprawić nam humor.

 

Więcej: Natasza Urbańska przefarbowała włosy! Takiego koloru się nie spodziewałyśmy

 

Dlatego z bólem serca informujemy, że Natasza Urbańska właśnie dokonała zbrodni na modzie, której nie będzie nam łatwo jej wybaczyć.

 

Więcej: Natasza Urbańska jest nie do poznania - zobaczcie zaskakującą metamorfozę gwiazdy!

 

Aktorka estradowa, wokalistka, autorka hitu „Rolowanie" oraz projektantka mody z wieloletnim stażem, przyszła na wczorajszy pokaz Łukasza Jemioła na wiosnę/lato 18 w stylizacji, która nie powinna nigdy ujrzeć światła dziennego.

 

Więcej: Natasza Urbańska już tak nie wygląda! Postawiła na najmodniejszą koloryzację tego sezonu

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć o co tyle hałasu.
 

2/5
Wpadka Nataszy Urbańskiej
ONS.pl

 

Zacznijmy od pozytywnych aspektów stylizacji Nataszy Urbańskiej. Aktorka jest oczywiście piękną kobietą i musimy przyznać, że jej makijaż oraz fryzura wyglądały bardzo dobrze.

 

3/5
Wpadka Nataszy Urbańskiej
ONS.pl

 

Ale im dalej w las – tym więcej wpadek. Pierwsze co rzuca się w oczy w stylizacji Nataszy, to jej fioletowa ramoneska z efektem skóry krokodyla. Umówmy się – sama kurtka (która jest dziełem projektanta Adriana Krupy) oraz pasująca spódnica mini są spoko, co ewidentnie widać w zdjęciach z lookbooku młodego projektanta. Tylko czy Natasza wygląda w niej dobrze?

 

4/5
Wpadka Nataszy Urbańskiej
ONS.pl

 

Śmiemy twierdzić, że nie. Trochę Kim Kardashian, a trochę nie... Do swojej gadziej stylizacji Natasza Urbańska dodała wysokie botki w szpic za kostkę ze srebrnymi suwakami z przodu cholewki.

 

5/5
Wpadka Nataszy Urbańskiej
ONS.pl

 

I to tutaj jest pies pogrzebany – obuwie Nataszy sprawiło, że jej nogom momentalnie odjęło jakieś pół metra długości. Też to widzicie?

Więcej na temat Natasza Urbańska