Modowa wpadka Nataszy Urbańskiej
1/5
Modowa wpadka Nataszy Urbańskiej

Naprawdę nieczęsto się zdarza żeby czyjaś stylizacja wzbudziła aż tak duże zainteresowanie. Ale tym razem nie mogło być inaczej. 

 

Więcej: Szalone lata 90. wracają do mody

 

Trendy są fajne i wszyscy lubimy mieć wrażenie, że to co nosimy jest modne. Ale w tym przypadku można pomyśleć, że ta gwiazda starała się założyć ich na siebie jak najwięcej naraz.

 

Więcej: Koronkowa bielizna – wybierz coś dla siebie

 

O kogo chodzi? Zapraszamy do galerii!

 

Więcej: Trzy pomysły na krótką, welurową sukienkę

 

2/5
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Z trendami należy obchodzić się z rozwagą. W przeciwnym przypadku bardzo łatwo jest stać się po prostu ofiarą mody. Natasza Urbańska chyba nie przemyślała swojej ostatniej stylizacji – albo przemyślała ją wręcz za bardzo.

3/5
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Natasza została sfotografowana w towarzystwie męża w osobliwej stylizacji, która składała się z szerokich, welurowych spodni maksi o wysokim stanie w kolorze czarnym, pasującego kolorystycznie koronkowego crop topa i „najntisowego" chokera. Żeby jej stylizacja nie wydawała się za mało modna, na całość Natasza narzuciła wzorzyste kimono w stylu Gucci. Naliczyliśmy 6 trendów w jednym looku!

4/5
Natasza Urbańska

Owszem, każda z rzeczy, którą aktorka i żona Janusza Józefowicza ma na sobie znajdziecie w zestawieniach najgorętszych trendów na wiosnę/lato 17 oraz jesień/zimę 17 (patrzymy na was, welurowe spodnie). Ale na wybiegach każda z tych rzeczy występowała osobno. Po raz kolejny warto powtórzyć – w modzie najważniejszy jest umiar i nonszalancja. Kiedy starasz się za bardzo, od razu to widać!

5/5
Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

Jesteśmy pewni, że Natasza musi mieć w domu w Jajkowicach imponującą garderobę, którą uaktualnia z początkiem każdego sezonu o najgorętsze, najmodniejsze rzeczy. Ale Nataszo, nie musisz ich wszystkich zakładać naraz ¯\_(ツ)_/¯.

Więcej na temat zgadnij kto to?