Agnieszka Włodarczyk, Dominika Zasiewska, Lupita Nyong'o, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Wielgosz w brzydkich stylizacjach Lupita Nyong'o w siatkowej spódnicy i czarnej bluzce Dominika Zasiewska w futrze Agnieszka Włodarczyk w czarnej mini Roma Gąsiorowska na premierze Córy dancingu
Agnieszka Włodarczyk, Dominika Zasiewska, Lupita Nyong'o, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Wielgosz w brzydkich stylizacjach
EastNews, ons.pl
1/6
Agnieszka Włodarczyk, Dominika Zasiewska, Lupita Nyong'o, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Wielgosz w brzydkich stylizacjach
EastNews, ons.pl

Pora na zestawienie stylizacyjnych wpadek tygodnia! Która gwiazda w ostatnich dniach nie zachwyciła swoim strojem? Kto nie dopasował kreacji do swojej figury, kto się postarzył, a kto wyglądał po prostu dziwacznie?

Mieliśmy dylemat - niektóre stylizacje wywołały dużo emocji! W przypadku look'u Agnieszki Włodarczyk na urodzinowej imprezie DJ'a Adamusa! redakcyjne głosy były mocno podzielone - jedni byli nią zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. A jakie jest wasze zdanie? Pomóżcie nam wybrać najgorszą stylizację ostatniego tygodnia!

 

Zobacz: Głosuj na najgorszą stylizację mijającego tygodnia! Mamy aż trzy kandydatki… SONDA

2/6
Lupita Nyong'o w siatkowej spódnicy i czarnej bluzce
EastNews

Zaczynamy od najświeższej stylizacji, czyli kreacji Lupity Nyong'o z premiery najnowszych „Gwiezdnych Wojen’’. Rozumiemy „kosmiczny’’ zamysł tej kreacji, jednak aktorka w stroju od Proenzy Schouler wyglądała po prostu źle.

3/6
Dominika Zasiewska w futrze

Kolej na słynną „wodziankę’’ z programu Kuby Wojewódzkiego, czyli Dominikę Zasiewską. W obszernym, krótkim futrze, długich kozakach i puchatym sweterku zupełnie zagubiła proporcje sylwetki - i chyba zapomniała założyć spódnicy...

4/6
Agnieszka Włodarczyk w czarnej mini
ONS

Ten look Agnieszki Włodarczyk na urodzinach DJ'a Adamusa podzielił redakcję. Jedni docenili oryginalność i konsekwencję w doborze wszystkich elementów tej stylizacji - i uważają, że stylizacja jest seksowna. Inni uważają, że całość jest zbyt przerysowana - Agnieszka wygląda na przebraną, a nie ubraną. Nie możemy się pogodzić... Może zdecydujecie za nas?

5/6
Roma Gąsiorowska na premierze Córy dancingu
ONS

Roma Gąsiorowska na premierze filmu „Córki dansingu’’ w swoim specyficznym stylu, który bardzo postarza aktorkę. Smutne kolory, „babcine’’ fasony, zaburzone proporcje... Szkoda!

6/6
Agnieszka Wielgosz niebiesko-czarnej sukience
ONS

Nasz ostatni typ, czyli Agnieszka Wielgosz na urodzinach DJ'a Adamusa. Zakładając bandażową sukienkę, buty na platformie i dzianinowe bolerko aktorka wygląda, jakby za wszelką cenę chciała udowodnić, że nie interesuje się trendami...