Najgorsze makijaże 2018
1/13
Najgorsze makijaże 2018

 

Taaak, przełom roku wymusza także te mniej radosne podsumowania. Tym razem wzięliśmy pod lupę najgorsze makijaże gwiazd w 2018 roku. Zadziwiające, ile było koszmarnych wpadek!

Byliśmy zaskoczeni, jak dużo gwiazd na największych i najbardziej prestiżowych imprezach miało fatalny makijaż. Przecież zatrudniają najlepszych wizażystów świata! A jednak… Wpadki były najróżniejsze, od zbyt mocnego makijażu, jak np. u Seleny Gomez na MET Gali (ta koszmarna sztuczna opalenizna…) lub u Katie Holmes (rzęsy i za dużo rozświetlacza!), przez makijaż rodem z horroru (Chloë Grace Moretz, gratulujemy pomysłu…), nawiązania do najgorszych wzorców lat 90. (to Bella Thorne - w naszym zestawieniu pojawia się aż dwa razy!) aż po makijaż delikatny, który jednak chyba szpeci, zamiast upiększać - a taki przydarzył się przepięknej zresztą Emily Blunt.

ZOBACZ TEŻ: Wpadka Rity Ory - wygląda jak królowa tandety!

 

Co jeszcze? Rita Ora w karykaturalnych białych kreskach (chyba miało być awangardowo), Sarah Jessica Parker w błękitnym oku (brrr), Scarlett Johansson i Emma Stone w makijażach koncertowo pomniejszających oczy… Ech, jest nad czym płakać. Obejrzyj wszystkie wpadki w naszej galerii - ku przestrodze na nowy rok!

ZOBACZ TEŻ: Idealnej Meghan Markle też zdarzają się wpadki! Zobacz i pociesz się ;)

2/13
Selena Gomez
3/13
Katie Holmes
4/13
Rita Ora
5/13
Chloe Grace Moretz
6/13
Bella Thorne
7/13
Kesha
8/13
Katy Perry
9/13
Scarlett Johansson
10/13
Sarah Jessica Parker
11/13
Bella Thorne
12/13
Emily Blunt
13/13
Emma Stone