Modowe wpadki tygodnia
East News

 

Jakie wpadki są najgorsze? Już trochę się ich naoglądaliśmy, zatem podzielimy się z wami tajemną wiedzą: najgorsze są te, które powstają, kiedy ktoś za bardzo się stara. W tym tygodniu naszą uwagę zwróciła Kasia Warnke, której stylizacje zazwyczaj nam się podobają. Jednak tym razem nie trafiła w punkt – być może winowajcą jest szalik, a może torebka. Liczy się efekt – nie macie wrażenia, że w jej stylizacji dzieje się za dużo?

Podobnie jest w przypadku Magdy Mielcarz. Wydaje się jakby ostatni look wokalistki miał być z założenia w trendzie na nostalgię rodem z lat 90. Rzeczywiście, zarówno sneakersy w stylu retro czy obszerne jeansy jak i puchówki i golfy są modnymi funkcjoznakami, które pokazują, że nadążacie za trendami. Ale czy na pewno noszone wszystkie jednocześnie?

Lecimy dalej. Ktoś musi powiedzieć Magdalenie Antosiewicz, że trend na epatowanie logotypami drogich marek już dawno przeminął – no, chyba że robicie to z ironicznych pobudek. Ps. uważajcie na szary w total looku, może pogrubić! Szczególnie w przypadku takich rozpinanych spodni…

 

Więcej: Parka z kapturem na wszystkie okazje

 

Modowe wpadki tygodnia
East News

 

Więcej: Jak dobrać kurtkę narciarską?

 

Rozpinany trend pokazała też starająca się rozwikłać zawiłości dobrego gustu Deynn. Jak na dziewczynę, która może się pochwalić naprawdę imponującymi zasięgami w mediach społecznościowych (i tym samym wpływem na mentalność młodego pokolenia), blogerka fitness zdecydowanie za bardzo stara się przy każdej sposobności pokazać się bez ubrań. Odrobinę niezręczne, szczególnie w świetle akcji #metoo.

O obnażanie się w social mediach nie posądzimy za to w tym tygodniu Beaty Szydło. Ale posądzimy ją o coś innego – dlaczego pani premier zawsze ubiera się jak facet? Kobieta, która chce zaimponować kolegom z Brukseli może to robić zakładając także damskie ubranie. 

A co w tym zestawieniu robi Melania Trump? Jeśli jeszcze nie poznaliście historii o jej dublerce, którą pierwsza dama USA miałaby zatrudniać do pełnienia obowiązków państwowych zamiast siebie, to koniecznie nadróbcie. Rzeczywiście, prawdziwa Melania nigdy nie pokazałaby się z tak połamanymi, rozdwojonymi końcówkami.

 

Nigdy nie będziemy wyglądać dobrze jeśli za bardzo się staramy. Lub inaczej: sekretnym składnikiem każdego dobrego looku jest szczypta nonszalancji. Pamiętajcie o tym zanim założycie na siebie za dużo rzeczy naraz. Albo zatrudnicie aktorkę, żeby udawała, że jest wami podczas oficjalnych wyjść z mężem ;-).

 

Więcej: Czy warto nosić spodnie dzwony?

Magda Mielcarz
Magdalena Mielcarz
...
ONS.pl
Melania Trump
Melania Trump
...
East News
Magda Antosiewicz
Magda Antosiewicz
...
East News
Kasia Warnke
Kasia Warnke
...
East News
Deynn
Deynn
...
Instagram
Beata Szydło
Beata Szydło
...
East News
Wyniki plebiscytu:
Magda Mielcarz...
Melania Trump...
Magda Antosiewicz...
Kasia Warnke...
Deynn...
Beata Szydło...