Głosujemy na modową wpadkę tygodnia! Tym razem do wytłumaczenia się ze swoich stylowych przewinień wzywamy Roberta Lewandowskiego, Hannę Lis i Olgę Bołądź oraz gwiazdy z gali MTV: Demi Lovato, Keshę i Ritę Orę. Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie ich pełne stylizacje poniżej.

 

 

 

Nie będziemy owijać w bawełnę: najbardziej spektakularną z modowych wpadek tygodnia jest Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji pochwalił się na swoim Instagramie nową fryzurą w mocno utlenionym, siwym kolorze – i na Roberta natychmiast spadła lawina nie do końca pozytywnych komentarzy. „Farbowanie włosów pozostawmy kobietom", pisze jedna z rozzłoszczonych fanek piłkarza. Oczywiście nie zgadzamy się z tą opinią. Modowe eksperymenty są dla wszystkich – ale pod warunkiem, że efekt jest spoko.

 

Zobacz: Ile Robert Lewandowski wydał na fryzjera? Wiemy, ile kosztowała go koloryzacja na siwy blond!

 

 

Pozostałe z naszych wpadek są mniej spektakularne – głównie dlatego, że nie polegają na permementnej zmianie wyglądu. Zamiast tego wyglądają źle – tylko tymczasowo. Hanna Lis postanowiła przyjść na imprezę magazynu „Twój Styl" w ocieplaczach na nogi, które nie wyglądałyby źle na trenerce fitnessu w latach 80., z kolei Olga Bołądź – starając się upiec dwie stylowe pieczenie na jednym ogniu i założyła... wszystko naraz.

 

 

Ostatnia kategoria naszych stylowych wpadek to gwiazdy gali rozdania nagród MTV EMA. Czy gwiazdy takie jak Rita Ora (przyszła w designerskim szlafroku), Kesha (przyszła w... hmm) oraz Demi Lovato (przyszła bez bielizny) robią sobie jaja, czy może ubrały się tak na serio? Jeśli to pierwsze to doceniamy!

 

Zobacz: POJEDYNEK: Khloe Kardashian w identycznej sukience jak Małgorzata Rozenek! Która lepiej w niej wygląda?

 

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Zagłosuj
Demi Lovato
Demi Lovato
Zagłosuj
Rita Ora
Rita Ora
Zagłosuj
Kesha
Kesha
Zagłosuj
Hanna Lis
Hanna Lis
Zagłosuj
Olga Bołądź
Olga Bołądź
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Robert Lewandowski...
Demi Lovato...
Rita Ora...
Kesha...
Hanna Lis...
Olga Bołądź...