Ulala! Wpadki chodzą po ludziach – w tym tygodniu na naszą czarną listę niestylowych ludzi showbiznesu trafiło parę nazwisk, których szczerze nie spodziewalibyśmy się tutaj. Ale Anna Lewandowska, Antek Królikowski i Natalia Siwiec bez wątpienia zasłużyli sobie na miejsce w zestawieniu wpadek. Poza nimi mamy starych wyjadaczy – Beatę Sadowską, Iwonę Węgrowską i Ivankę Trump! Oddychajcie głęboko i głosujcie w naszym plebiscycie. Wybrane przez nas stylizacje zobaczycie w pełnej krasie poniżej.

 

 

Więcej: Tak seksownej sukienki nie założyła NIGDY! Zobaczcie look Julki Wieniawy z MTV EMA

 

Nie sądziliśmy, że dożyjemy tego dnia. Oficjalnie oświadczamy wszem i wobec, że jedną z naszych modowych wpadek tygodnia jest nie kto inny jak Anna Lewandowska. Oczywiście, oczekiwania były wysokie – w końcu nie codziennie możemy podziwiać samą małżonkę Roberta Lewandowskiego na evencie w Warszawie. Ale na prezentacji nowej kolekcji marki Zaquad guru fitnessu i dietetyki wyglądała... no właśnie. Za duża kiecka, fikuśne rękawy, płaskie buty i w ogóle coś tu nam nie gra.

 

Więcej: Anna Lewandowska i Paulina Sykut na jednej imprezie! Fani zachwyceni: "Jak siostry!"

 

Nie gra również w przypadku Natalii Siwiec. Okres ochronny po urodzeniu dziecka właśnie się skończył. Mały bonus za fajną torebkę od J.W. Andersona.

Zero bonusów dla patchworkowego Antka Królikowskiego, który zapewne starał się wyglądać młodzieżowo prowadząc imprezę MTV. Antek, przy następnej imprezie poproś o poradę stylizacyjną swoją dziewczynę – ona robi to dobrze.

 

Więcej: Piszcie listy do bogatego Mikołaja! Torebka Natalii Siwiec to hit! Kosztuje majątek...

 

 

 

Więcej: Beata Sadowska zaprojektowała urocze ubranka dla maluchów. Zobacz, jak wygląda jej Body Projekt

 

Ale reszta z osób dramatu tym razem nie robi tego dobrze. Beata Sadowska przyszła na jedną z imprez w denimowym Frankensteinie łączącym w sobie kieckę, bluzę i Bóg wie co jeszcze, Iwona Węgrowska poszła na imprezę MTV w sukience, która co prawda była imponująca – lecz do nastoletniego charakteru stacji pasowała jak wół do karety. Za to Ivanka Trump chce być zawsze seksowna – nawet w przypadku dyplomatycznej wizyty do Japonii. Czy istnieje większa wtopa w polityce? Chyba tylko sukienka małżonki Millera podczas wizyty w Japonii z napisem „sexy love". 

 

Więcej: Seksowna Iwona Węgrowska z córką na basenie. Co za figura! ZDJĘCIA

 

Podnieście szczęki z podłogi i zagłosujcie na waszą ulubioną wpadkę. Oczywiście pamiętajcie, że każdą z nich traktujemy z przymrużeniem oka – każdy może mieć gorszy dzień, a pisanie o stylowych wtopach to nasz stylowy, obywatelski obowiązek.

 

Więcej: Ta stylizacja Ivanki Trump z Japonii przejdzie do historii! Niestety jako wpadka. A wszystko przez długość spódnicy...

 

Antek Królikowski
Antek Królikowski
Zagłosuj
Beata Sadowska
Beata Sadowska
Zagłosuj
Ivanka Trump
Ivanka Trump
Zagłosuj
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Zagłosuj
Iwona Węgrowska
Iwona Węgrowska
Zagłosuj
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Antek Królikowski...
Beata Sadowska...
Ivanka Trump...
Anna Lewandowska...
Iwona Węgrowska...
Natalia Siwiec...