Lubicie Halloween? To dobrze, bo za chwilę stylizacje z imprez, które odbyły się w tym tygodniu przysporzą was o porządny dreszczyk emocji.

 

W tym tygodniu do kandydatek na najgorsze stylówki nominujemy Dominikę Gwit, Jessikę Mercedes, Agatę Dudę, Edytę Herbuś, Violę Kołakowską oraz Ewę Szabatin. Dlaczego? Tego dowiecie się poniżej – ale przygotujcie się prawdziwą dawkę haloweenowej grozy. Głosujcie w naszym odrobinę przerażającym plebiscycie na modową wpadkę tygodnia!

 

Więcej: Zakochana Dominika Gwit z narzeczonym na premierze! Wyglądają cudownie, ale ta stylizacja...

 

Chociaż Halloween dopiero we wtorek, trudno się oprzeć wrażeniu, że niektóre gwiazdy zaczęły straszne przebieranki już w tym tygodniu. Przykład? Agata Duda, która odwiedzając Norwegię wyglądała jak księżna Diana.  Nie bez powodu moda rodem z lat 80. nie jest na czasie… od lat 80.

 

 

Więcej: Uwaga, trend! Tę torebkę z wikliny pokochała Julia Wieniawa i Jessica Mercedes! Której lepiej pasuje?

 

Ale co tu robi Jessica Mercedes – nie wygląda chyba źle, prawda? Wybacz, Jessiko, ale naszym zdaniem kostiumy, które polegają tylko i wyłącznie na założeniu seksownych ciuchów i „upiornego" makijażu są wpadką. Coś nam mówi, że właśnie taki był tutaj koncept. A za jaką postać z popkultury przebrała się Dominika Gwit? Nie chcemy być okrutni, zatem to dopowiedzcie już sobie sami.

 

 

Nie mamy z kolei wątpliwości, za kogo przebrała się Edyta Herbuś. Jeśli miała by przy sobie tylko parę małp oraz lianę do huśtania się, tancerka natychmiast stała by się nie do odróżnienia z Tarzanem ;-). Ok, może i Viola Kołakowska i Ewa Szabatin nie wyglądają jakby miały na sobie kostimumy halloweenowe (no, może trochę), ale w ich stylizacjach dzieje się tyle niedobrego, że wystraszyły nas tak samo pomyślnie jak najbardziej przerażający strój z wypożyczalni kostiumów.

 

Uff, dawno już się tak nie baliśmy... Głosujcie w naszym plebiscycie na najstraszniejszą stylizację tygodnia – no i bawcie się dobrze! Oby wasze kostiumy były lepsze 🎃.

 

Więcej: Agata Duda jak księżna Kate z wizytą w Finlandii! Jednak ta stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu...

 

Viola Kołakowska
Viola Kołakowska
...
Jessica Mercedes
Jessica Mercedes
...
Ewa Szabatin
Ewa Szabatin
...
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
...
Agata Duda
Agata Duda
...
Dominika Gwit
Dominika Gwit
...
Wyniki plebiscytu:
Viola Kołakowska...
Jessica Mercedes...
Ewa Szabatin...
Edyta Herbuś...
Agata Duda...
Dominika Gwit...