Wpadki na ślubie Meghan i Harry'ego
East News
Przesadziły?
1/5
Wpadki na ślubie Meghan i Harry'ego
East News

 

W sobotę na zamku w Windsorze odbyło się najważniejsze królewskie wydarzenie roku – ślub pary książęcej. Setki zaproszonych szczęśliwców przybyło na dwór królewski żeby uczcić ceremonię zaślubin Meghan Markle i księcia Harry'ego w swoich najlepszych strojach.

 

Więcej: Z królewskim protokołem na bakier, czyli te zasady złamano na ślubie Harry'ego i Meghan!

 

Na czym polegał dress code imprezy? Goście zostali poinformowani o obowiązującym stroju na długo przed ślubem pary – krótkie instrukcje dotyczące ubioru miały został uwzględnione na zaproszeniach. Jak informuje dziennik The Daily Telegraph, mężczyzn zachęcono, aby miali na sobie wojskowe uniformy, jaskółki bądź garnitury wizytowe – z kolei kobiety zostały poproszone o założenie „sukienki dziennej oraz kapelusza". 

 

Więcej: Manuela Gretkowska ostro o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle!

 

Ponieważ ceremonia zaślubin odbyła się w kościele, oczywiście należało też unikać nadmiernego eksponowania ramion czy nóg. Co więcej, zgodnie z Europejskim zwyczajem, należało unikać bieli – koloru panny młodej – i czerni – która jest kolorem żałobnym.

 

Więcej: Książę Harry i Meghan Markle są już małżeństwem! Oto najbardziej wzruszające momenty ceremonii

 

Myślicie, że zasady sa dość proste i niewmyagające? Wygląda na to, że nie do końca. Niektórzy z gości imprezy zignorowali wskazówki, a media społecznościowe zawrzały, zarzucając im modowe wpadki. Czy rzeczywiście ich stroje są aż takim faux pas? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby je zobaczyć.

 

Więcej: Meghan Markle miała dwie suknie ślubne! W której prezentowała się lepiej? 

 

2/5
Victoria i David Beckhamowie na królewskim ślubie
East News

 

Victoria Beckham postawiła na granatowy komplet z kolekcji własnej marki, który na zdjęciach sprawia wrażenie jakby był czarny. Użytkownicy mediów społecznościowych zarzucają projektantce wpadkę, zaznaczając, że jej strój byłby znacznie bardziej odpowiedni na pogrzeb.

 

Zobacz też: Meghan Markle w drugiej sukni ślubnej

 

3/5
Charlotte Riley na królewskim ślubie
East News

 

Na ciemną stylizację postawiła także Charlotte Riley, żona aktora Toma Hardy'ego.

 

Więcej tutaj: Ulubiony kosmetyk Meghan Markle

4/5
Joss Stone na królewskim ślubie
East News

 

Na drugim końcu spektrum wpadek, Joss Stone postanowiła przyjść w ryzykownej, białej kreacji. Mimo, że jej sukienka ma na sobie kwiatowy nadruk, trudno oprzeć się wrażeniu, że idąc na ślub, należy unikać bieli.

 

5/5
Chloe Madeley na królewskim ślubie
East News

 

Strój prezenterki telewizyjnej Chloe Madeley należał do najchętniej komentowanych w mediach społecznościowych. Użytkownicy Twittera byli zszokowani głębokim dekoltem oraz ramiączkami typu spaghetti straps jej cielistej sukienki. Myślicie, że ubrała się niewłaściwie?

 

Zobacz też: Polscy projektanci o sukni Meghan Markle