Ok, to już pewne. Anna Mucha, Katarzyna Niezgoda, Kate Rozz, Joanna Koroniewska, Patrycja Kazadi oraz Michał Witkowski nie mają lustra. Bo czy można inaczej wytłumaczyć ich stylizacje z ostatniego tygodnia? Głosujcie na najgorszą – niech jej sprawca odpowie za swoją zbrodnię przeciwko modzie.

Czy Anna Mucha stara się wyglądać źle? W jej stylizacji wszystko działa na jej niekorzyść – zarówno wysoki, skracający szyję kołnierz, jak i niezręcznie ulokowana talia jej ogromnej, tiulowej spódnicy. W podobny sposób swoją figurę skrzywdziła Patrycja Kazadi. Strzeżcie się takich wysokich kozaków z zamszu: w takim kolorze pogrubiają nawet najzgrabniejsze nogi…

 

 

Zobacz też: Anna Mucha pochwaliła się nagim zdjęciem w sieci! Gwiazda przesadziła? Fani nie mają wątpliwości


To budujące, że nawet w najdroższych designerskich ciuchach można wyglądać źle. Przykład? Katarzynie Niezgodzie właśnie udało się sprawić, że kultowe szpilki Valentino Rockstud za 3000 zł wyglądały jak znajdy z bazarku. Z kolei przygotowując swój look na pokaz Macieja Zienia Kate Rozz przesadziła z paroma rzeczami – samoopalaczem, paletą do konturowania oraz dekoltem. Psst, obcisła, krótka sukienka ze skóry z bufami na ramionach to nigdy nie jest dobry wybór.

 

 

Więcej: Odmieniona Katarzyna Niezgoda na pokazie Macieja Zienia. Krótka sukienka, długie blond włosy... WOW!


Żeby życie miało smaczek… do zestawienia potrzebujemy także pana. Jak dobrze, że Michał Witkowski nigdy nie przepuści okazji żeby zwrócić naszą uwagę – z najgorszych możliwych powodów. Ciekawe czy Michał wie, że kolekcję stworzoną wraz z Burberry pokazał ostatnio kultowy, undergroundowy projektant z Rosji, Gosha Rubchinskiy. Tego nie wiemy, jesteśmy za to pewni, że w swojej kraciasto-pasiastej stylizacji pisarz wyglądał jak stereotyp starszego pana spod monopolowego.

 

Zobacz też: Jedyny taki wywiad matki z córką o uprzedzeniach i rasizmie. Patricia Kazadi kończy 29 lat!

 

No więc – kto w tym tygodniu wyglądał najgorzej?

 

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Zagłosuj
Anna Mucha
Anna Mucha
Zagłosuj
Katarzyna Niezgoda
Katarzyna Niezgoda
Zagłosuj
East News
Kate Rozz
Kate Rozz
Zagłosuj
East News
Michał Witkowski
Michał Witkowski
Zagłosuj
East News
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Joanna Koroniewska...
Anna Mucha...
Katarzyna Niezgoda...
Kate Rozz...
Michał Witkowski...
Patrycja Kazadi...