To, że każdego weekendu w Party.pl robimy dla was stylowe podsumowania, w których piszemy o stylizacjach gwiazd z minionego tygodnia to już niezachwiana tradycja. Niestety w tym przypadku medal ma dwie strony i poza stylizacjami, które nas zachwyciły – nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie opisali stylowych wpadek! W tym tygodniu modowe mandaty trafiają do Roberta Lewandowskiego, Jessiki Mercedes, Gosi Andrzejewicz, Agnieszki Chylińskiej, Cleo oraz Beaty Szydło! Głosujcie w naszym plebiscycie i zajrzyjcie poniżej, żeby zobaczyć każdy z ich modowych koszmarów.

 

Więcej: Tysiące osób na całym świecie zastanawia się, co na TYM wideo robi Robert Lewandowski! Ale Polacy powinni chyba wiedzieć

 

 

Buty dobrane pod kolor włosów? Powiedzmy, że jest to jakiś koncept. Tylko, że w przypadku Roberta Lewandowskiego absolutnie nie działa. Państwo Lewandowscy pojawili się w tym tygodniu na otwarciu butiku z biżuterią w Monachium w skoordynowanych granatowych stylizacjach, które były spoko. Z. jednym. wyjątkiem. zamszowych. sztybletów. Lewego. które. były. straszne. ratunku!

 

 

Więcej: Anna i Robert Lewandowscy zadali szyku na otwarciu butiku w Monachium. Znamy cenę sukienki Ani! ZDJĘCIA

 

Drugiej wpadki z kategorii obuwiowej dopuściła się Jessica Mercedes... tak jakby. Ponieważ jej białe kozaczki z Mango, które influencerka założyła na pokaz Roberta Kupisza nie były złe – ale czy połączylibyście je z oversize'ową, skórzaną kurtką o kroju ramoneski z białymi futrzanymi rękawami? Z kolei Gosia Andrzejewicz nie popełniła żadnego błędu zestawiając niepasujące do siebie rzeczy – w stylizacji długo niewidzianej (oraz, dzięki Bogu, niesłyszanej) piosenkarki po prostu wszystko jest straszne.

 

 

Więcej: Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2017?! Znamy nowych chętnych artystów. Zagłosuj! PLEBISCYT

 

Kolejne osoby dramatu postawiły na ponadczasowo nieciekawe czarne total looki (serio, czy naprawdę nie możemy już pozwolić umrzeć stereotypowi czarnego stroju jako uniformu modnych ludzi?). Szczerze, to nie jesteśmy pewni, która z pań jest Agnieszką Chylińską, a która Cleo – od stóp do głów na czarno zarówno jurorka „Mam Talent" oraz znana z hitu „My Słowianie" piosenkarka były równie nieinteresujące. Nie to co Beata Szydło, która na swoje odwołanie postawiła na kanarkowożółty komplecik i wyglądała super!

 

Więcej: Cleo napisała piosenkę dla Edyty Górniak! Jak wspomina pracę z divą? "Myślę, że Edyta już..."

 

Żartujemy – wyglądała tak jak zawsze i szczerze mówiąc po cichu liczymy, że Mateusz Morawiecki będzie nieco bardziej stylowym premierem. Ale i tak dziękujemy Beacie Szydło za 2 lata nudnych stylizacji i życzymy powodzenia w odkrywaniu nowego stylu!

 

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
...
Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz
...
Robert Lewandowski
Państwo Lewandowscy
...
Beata Szydło
Beata Szydło
...
Jessica Mercedes
Jessica Mercedes
...
Cleo
Cleo
...
Wyniki plebiscytu:
Agnieszka Chylińska...
Gosia Andrzejewicz...
Robert Lewandowski...
Beata Szydło...
Jessica Mercedes...
Cleo...