Modowe wpadki tygodnia

 

Rzadko kiedy się zdarza żeby osoby, o których pisujemy na łamach modowych wpadek tygodnia, były bardzo popularne. A jednak – w tym tygodniu do głosowania na najgorszą stylizację tygodnia trafiła Julia Wróblewska – której kreacja na poniedziałkowej gali rozdania Telekamer była dość kontrowersyjna, Edyta Herbuś – która chyba nie rozumie trendu na kurtkę-puchówkę – oraz Marta Manowska, która pokazała się w t-shircie z nadrukiem „My name is Woman". Marta, jakby wiemy.

 

Więcej: "Będzie nowość. Tego jeszcze nie było" Marta Manowska o nowej edycji "Rolnik szuka żony"!

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Ale poza znanymi osobami, stałe miejsce w tej rubryce zajmują ostatnio wypromowana przez demokrację Internetu Anella oraz siostry Godlewskie. Małgorzatę i Esmeraldę pokochaliśmy – podobnie jak cały polski Internet – za katowanie naszych uszu i oczu swoją kocią muzyką i nie do końca wysmakowanymi stylizacjami, które więcej pokazują niż zakrywają. Tym razem – na tej samej imprezie co Anella – viralowe gwiazdy pojawiły się w minisukienkach z dekoltami, które były tak głębokie, że w zasadzie nie były już dekoltami, oraz sandałkami w nieodpowiednim rozmiarze. Dzień jak co dzień.

 

Więcej: Ostatnia operacja plastyczna zaszkodziła Anelli! Przeczytaj szokujące wyznanie polskiej Barbie!

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Więcej: Stało się! Siostry Godlewskie wkroczyły na salony! Nigdy nie zgadniecie, co się działo, gdy zjawiły się na premierze teledysku!

 

Małgorzata Godlewska
Małgorzata Godlewska
...
Marta Manowska
Marta Manowska
...
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
...
Anella
Anella
...
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska
...
Esmeralda Godlewska
Esmeralda Godlewska
...
Wyniki plebiscytu:
Małgorzata Godlewska...
Marta Manowska...
Edyta Herbuś...
Anella...
Julia Wróblewska...
Esmeralda Godlewska...