Najgorsze stylizacje gwiazd w tym tygodniu: Naomi Campbell, Ilona Felicjańska, Katy Perry, Agnieszka Krukówna Sexy Naomi Campbell kusi w prześwitującej sukience na gali amfAR w Sao Paulo Modowa wpadka Ilony Felicjańskiej na pokazie Macieja Sieradzkiego Maja Hyży w kolorowej wzorzystej koszuli i sandałach Jennifer Lawrence w sukience Dior Haure Couture i butach Olgana Paris, czyli wpadka gwiazdy na premierze filmu "A Beautiful Planet"
Najgorsze stylizacje gwiazd w tym tygodniu: Naomi Campbell, Ilona Felicjańska, Katy Perry, Agnieszka Krukówna
East News, ons.pl
1/8
Najgorsze stylizacje gwiazd w tym tygodniu: Naomi Campbell, Ilona Felicjańska, Katy Perry, Agnieszka Krukówna
East News, ons.pl

W minionym tygodniu gwiazdy postanowiły poeksperymentować z odważnymi trendami. Rezultaty były różne: część stylizacji nas zachwyciła, a część wzbudziła mieszane uczucia. Gotowi na podsumowanie modowych WPADEK tygodnia?

Trzeba przyznać, że było bardzo różnorodnie. Naomi Campbell przegięła z eksponowaniem szczupłej sylwetki, Ilona Felicjańska połączyła ze sobą przypadkowe elementy, a Maja Hyży wybrała bardzo oryginalny płaszcz. Były też niefortunnie dobrane dodatki: dłuuugi szal Karoliny Szostak i dziwne buty Jennifer Lawrence. Na nominację w kategorii wpadki tygodnia zasługuje też Agnieszka Krukówna (nietrafiona fryzura i makijaż) oraz Katy Perry i jej odważna, kiczowata stylizacja.

Jak zawsze, decyzja należy do was! Zagłosujcie w naszej SONDZIE i zadecydujcie, kto tym razem się nie popisał.

 

Polecamy też: Największe modowe WPADKI tygodnia! Czyja stylizacja była najmniej trafiona? SONDA

2/8
Sexy Naomi Campbell kusi w prześwitującej sukience na gali amfAR w Sao Paulo
EastNews

Naomi Campbell na gali amfAR w Sao Paolo pojawiła się w stylizacji od Givenchy wartej co najmniej 35 tysięcy złotych. Niestety, jedyne, co rzucało się w oczy, to majtki supermodelki...

3/8
Modowa wpadka Ilony Felicjańskiej na pokazie Macieja Sieradzkiego
ons.pl

Mimo że Ilona Felicjańska na pokaz Maćka Sieradzkiego wybrała look w skoordynowanej kolorystyce, nasze wątpliwości wzbudzało wszystko: połączenie jesiennego kapelusza i letniej sukienki oraz uzupełnienie całości kabaretkami i kopertówką przypominającą teczkę na dokumenty.

4/8
Maja Hyży w kolorowej wzorzystej koszuli i sandałach
Ons.pl

Tak oryginalny płaszcz mógł okazać się absolutnym hitem albo totalną porażką. Naszym zdaniem wzorzysty projekt od Ewy Szabatin za ponad 1000 zł na Mai Hyży wyglądał nieprzekonująco.

5/8
Jennifer Lawrence w sukience Dior Haure Couture i butach Olgana Paris, czyli wpadka gwiazdy na premierze filmu "A Beautiful Planet"
East News

Gdyby Jennifer Lawrence miała 40 lat, czarna kreacja od Dior Couture byłaby dla niej  świetna. Aktorka ma jednak 15 lat mniej, a looku nie ratowały dziwne klapki na obcasie...

6/8
Katy Perry w krótkiej niebieskiej sukience z gitarą i różową torebką w kapciach z puszkiem
EastNews

Rozpatrując ten look od Jeremy'ego Scotta w kontekście komiksowego stylu Katy Perry, nie ma się do czego przyczepić. Pytanie tylko, czy kupujecie taką kiczowatą estetykę?

7/8
Agnieszka Krukówna na premierze filmu "Letnie przesilenie"
ONS

Mimo że komplet od Celine pochodzi z kolekcji sprzed kilku sezonów, stylizacja od francuskiego domu mody wciąż prezentuje się dobrze. Gorzej wypadła fryzura i makijaż Agnieszki Krukówny, które ewidentnie wymagały poprawek.

8/8
Sonia Szostak w zachowawczej stylizacji i z długim szalem na pokazie MMC
ons.pl

Niby wszystko gra, ale niepokoi nas długość i kolor szala Karoliny Szostak... Prezenterce modny dodatek proponujemy nosić do lżejszych stylizacji, nawiązujących do mody z lat 70.