Modowe wpadki tygodnia

 

Uwierzcie, że niełatwo nam pisać o modowych wpadkach. Gwiazdy, dla których bywanie na imprezach to tak jakby praca oczywiście przywiązują wielką wagę do tego jak wyglądają i robią, co mogą aby prezentować się możliwie jak najlepiej. Ale problemy stylizacyjne zaczynają się zawsze kiedy ktoś za bardzo się stara – większość stylowych wtop dotyczy przestylizowanych, przesadzonych looków. Co sprowadza nas do tematu Edyty Olszówki – która w tym tygodniu pokazała, że nawet tak mocny trend jak plisowana spódnica midi może zostać absolutnie zbezczeszczony niewłaściwie dobranymi dodatkami – oraz Mai Włoszczowskiej – która na prezentacji nowej edycji „Agenta" wyróżniła się tylko i wyłącznie złym gustem.

 

Więcej: Raper Peja, Ciachorowski, mąż Steczkowskiej czy słynny Darek z "Na Wspólnej" - zobacz, kto wystąpi w 3. edycji "Agenta"! Mamy ZDJĘCIA z planu show

 

Modowe wpadki tygodnia

 

Więcej: Niezwykła przemiana Czesi z "Klanu." Anna Powierza schudła 30 kg! Jak teraz wygląda?

 

Wpadka Karoliny Gilon ma charakter praktyczny. Albo raczej niepraktyczny. Modelka pojawiła się w tym tygodniu na prezentacji marki kosmetycznej w crop topie, ołówkowej spódnicy, botkach w szpic i... w zasadzie niczym więcej. Choć nie da się ukryć, że nie wyglądała źle, w modzie liczy się także kontekst – a w sytuacji, gdy na zewnątrz panuje ujemna temperatura, taka stylizacja nie da wam niczego poza zapaleniem płuc. Nie róbcie tego w domu...

 

Modowe wpadki tygodnia

 

To już praktycznie reguła, że kiedy TVP organizuje (jeszcze) kolejną edycję swojego „Wielkiego Testu", wówczas mamy wiele wspaniałego materiału na nasze wpadkowe teksty. Tym razem pozwólcie, że skupimy się na stylizacji Anny Powierzy, która z okazji występu w telewizji ewidentnie przebrała się za stereotyp niezbyt uprzejmej, niepomocnej pani z okienka w dziekanacie. Jeśli dołożyłaby trwałą, uznalibyśmy ten look za dowcip – jednak aktorka chyba zrobiła to sobie totalnie na serio. Wpadka!

 

Więcej: „Ta sukienka jest dywanem", grzmią hejterzy. Czy zgadzacie się z krytyką sukni Kate?

 

Nasze zestawienie zamykają dwie kreacje w stylu dywanowym. O kreacji księżnej Kate napisaliśmy już osobny materiał – z którego dowiecie się o niej wszystkiego, w tym tego, że część internautów jest święcie przekonana, że tak naprawdę jest ona nie suknią, a dywanem. Kto by pomyślał, że na ten sam zabieg stylizacyjno-wnętrzarski postawi w tym tygodniu Agnieszka Cegielska? A jednak – prezenterka udowodniła, że nawet z welurem (który oczywiście może być elegancki i zmysłowy) można przesadzić. No i również wyglądała jak dywan – chociaż tyle, że czerwony.

 

Więcej: Kinga Rusin pokazuje kolejne zdjęcia z planu "Agenta-Gwiazd 3"! Widoki zapierają dech! To będzie najlepsza edycja?

 

Edyta Olszówka
Edyta Olszówka
Zagłosuj
Anna Powierza
Anna Powierza
Zagłosuj
Agnieszka Cegielska
Agnieszka Cegielska
Zagłosuj
Maja Włoszczowska
Maja Włoszczowska
Zagłosuj
Karolina Gilon
Karolina Gilon
Zagłosuj
Ksieżna Kate
Księżna Kate
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Edyta Olszówka...
Anna Powierza...
Agnieszka Cegielska...
Maja Włoszczowska...
Karolina Gilon...
Ksieżna Kate...