Co myślicie o stylu Deynn? Hmm... naszym zdaniem młoda gwiazda ma jeszcze niejedną stylową lekcję przed sobą. Na przykład tą że:

a) trend na przetarcia absolutnie nigdy nie dotyczy obcisłych jeansów

b) buty przypominające radomskie „sofixy" z głębokiego peerelu także nie wyglądają za dobrze z obcisłymi jeansami

c) torebka Gucci noszona jako symbol statusu i bogactwa – a nie jako forma ironicznego żartu i zabawy konwencją – traci swoją atrakcyjność

 

Więcej: Paulina Krupińska nie dotarła na pokaz Łukasza Jemioła! Miała bardzo ważny powód...

 

Tak, modny wygląd to nieustanna praca nad sobą i nie wszystkim umiejętność panowania nad trendami przychodzi naturalnie. Na przykład Agnieszka Woźniak-Starak, chociaż nieraz trafiała do naszych kompilacji najlepszych stylizacji, w tym tygodniu przesadziła z trendami! Przestylizowany look zdeformował jej sylwetkę (która w naturalnych warunkach jest oczywiście bez zarzutu), natomiast masywne, białe sneakersy na płaskiej podeszwie optycznie skróciły prezenterkę. Stylowy mandat! 

 

Więcej: Tłumy gwiazd na pokazie najnowszej kolekcji Bizuu! Sykut, Socha, Krupińska, Halejcio i wiele innych!

 

Ale przesadzić można także i w drugą stronę. Szczerze mówiąc, to nie posądzalibyśmy Pauliny Krupińskiej o stylizację, która byłaby równie nieciekawa i pozbawiona polotu jak ta, którą pokazała w minionym tygodniu. Chociaż Paulina jest jedną z najpiękniejszych Polek, w swoim czarnym total looku wyglądała po prostu... basicowo.

 

 

Za to ostatnie dwie delikwentki, które wybraliśmy to skrajne przypadki – jeśli chodzi o Melanię Trump, to na spotkanie z księciem Harrym postawiła na stylizację znacznie odbiegającą od jej zwyczajowego, kipiącego seksapilem stylu. Pierwsza dama USA założyła zachowawczy garnitur Diora i... ukryła nim wszystkie swoje atuty. Projektującą dla Diora Marię Grazię Chiuri coraz więcej głosów z branży nazywa najnudniejszą projektantką francuskiego domu mody w historii – a ten garnitur, będący reinterpretacją klasycznego fasonu z legendarnej kolekcji New Look Christiana Diora sprawi, że nawet najzgrabniejsza, najsmuklejsza kobieta wyda się... masywną karlicą. Winę ponosi zarówno Melania Trump jak i sama projektantka.

 

Więcej: Trzysta sukni, które zmieniły świat. Zobaczcie zachwycającą urodzinową retrospektywę Diora w Paryżu

 

Z kolei Magdalena Frąckowiak na pokazie Łukasza Jemioła naszym zdaniem posunęła się o jeden krok za daleko z eksponowaniem swojego ciała. Oczywiście – figura supermodelki jest praktycznie nieskazitelna i nic dziwnego, że Magdalena chce się nią pochwalić przy każdej sposobności. Nie możemy się jednak oprzeć myśli, że czasem małe niedopowiedzenie i zakrycie pewnych części ciała może być o wiele bardziej zmysłowe niż odkrywanie.

 

Więcej: Biżuteria zaprojektowana przez Magdalenę Frąckowiak już w Polsce! Zobacz, jak wygląda i gdzie ją kupić

 

Czy zgadzacie się z naszym wyborem – a może jesteście zdania, że to my odlecieliśmy z naszymi nominacjami? Głosujcie na modową wpadkę tygodnia!

Melania Trump
Melania Trump w projektach Hervé Pierre
...
Magdalena Frąckowiak
Magdalena Frąckowiak
...
Deynn
Deynn
...
Agnieszka Woźniak-Starak
Woźniak-Starak
...
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
...
Wyniki plebiscytu:
Melania Trump...
Magdalena Frąckowiak...
Deynn...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Paulina Krupińska...