Aleksandra Szwed, Deynn, Julia Wróblewska
East News/ONS

Nie zrozumcie nas źle: wpadki chodzą po ludziach – również te stylowe. Ale niektóre gwiazdy chyba za bardzo dały się ponieść fantazji! Pora podsumować miniony tydzień i zagłosować na modową wpadkę tygodnia.

 

Więcej: Agata Duda na uroczystości w Warszawie. Czy ta sukienka pasuje do jej stylu?

 

Ola Szwed, Deynn Daniel Majewski, Julia Wróblewska

 

Czasami winę ponosi kreacja – spójrzcie na Olę Szwed, której urodzie naturalnie nie sposób zaprzeczyć; czy Julię Wróblewską, która również jest bardzo zgrabną i atrakcyjną dziewczyną. Jednak kreacje, które pokazały w tym tygodniu z powodzeniem uwydatniły (naprawdę nieliczne) mankamenty ich urody i były – wybaczcie panie – wpadkami.

 

Więcej: Sekret Agaty Dudy zaskoczył Melanię Trump! Co ukrywa polska pierwsza dama?

 

Maja Hyży, Anna Oberc, Agata Duda
East News

 

Więcej: Jak mieszkają Deynn i Majewski? To stylowe mieszkanie z przeszklonym widokiem na ogródek! Jest luksusowo? ZDJĘCIA

 

Ale zdecydowana większość stylowych wtop to wypadkowa naprawdę złych wyborów stricte stylizacyjnych. Chcecie dowodów rzeczowych? Proszę bardzo – Agata Duda miała na sobie fenomenalną suknię od Eli Piorun, jednak babciny żakiet i niepasujący pasek z powodzeniem zniszczył całą stylizację, Anna Oberc w próbie zagrania dwoma kolorami wyglądała jakby założyła uniform pracownika stacji benzynowej, natomiast przestylizowana Maja Hyży wyglądała jak stereotyp gotki, którą znamy z absolutnie każdego polskiego liceum. A wystarczyło tylko wybrać inne buty, żakiet czy pasek.

 

Więcej: Poznaj najnowszy trend wśród polskich gwiazd! Jak nosić hiszpański dekolt?

 

Niech miniony tydzień będzie dla nas wszystkich nauczką, że źle dobrane akcesoria mogą zrujnować nawet najlepiej zaprojektowany strój. Głosujcie na modową wpadkę tygodnia!

Julia Wróblewska
Julia Wróblewska
...
East News
Ola Szwed
Ola Szwed
...
East News
Maja Hyży
Maja Hyży
...
Anna Oberc
Anna Oberc
...
ONS.pl
Deynn
Deynn i Daniel Majewski
...
ONS.pl
Agata Duda
Agata Duda
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Julia Wróblewska...
Ola Szwed...
Maja Hyży...
Anna Oberc...
Deynn...
Agata Duda...