Beata Szydło, Kevin Spacey
Materiały prasowe/ONS

Uwaga, uwaga – wybieramy modową wpadkę tygodnia! Dobra wiadomość? Możecie zagłosować na nią sami. Zła? Musicie je wszystkie zobaczyć! W tym tygodniu na naszej ścianie wstydu znalazła się Beata Szydło, Ewa z „Rolnika”, Kevin Spacey, Zofia Zborowska, Joanna Racewicz i Agnieszka Kaczorowska. Głosujcie w naszym plebiscycie i przyjrzyjcie się ich stylizacjom poniżej!

 

 

Magazyn Forbes właśnie obwieścił, że Beata Szydło jest potężniejsza od Beyonce. Nie chcemy podważać decyzji wpływowego magazynu (no dobra, chcemy), ale jeśli w grę wchodziłby osobisty styl, pani premier nie trafiła by do tego zestawienia. W tym tygodniu po raz kolejny nie trafiła ze swoją stylizacją i wygląda jak hybryda emo-dziewczyny circa 2006 i podchmielonej cioci, z którą tańczysz na weselu.

 

Kolejną z naszych wpadek jest Ewa „200 zł” z hitowego show TVP „Rolnik szuka żony”. Niektóre z uczestniczek (oraz oczywiście uczestników – ekhm, Damian, który jako pierwszy odpadł w wyścigu o serce Małgorzaty) ewidentnie nie poszukują w programie miłości, a możliwości wylansowania się. Ale nie pozwolimy na to Ewie – nie w takiej sukience. Mogła kosztować i milion złotych – ale nie zakładamy czegoś takiego na randkę z absolutnie nikim. Wpadka!

 

Więcej: Jak dużo wiesz o 4. edycji "Rolnik szuka żony"? Sprawdź się! Pytania 4 i 5 tylko dla uważnych widzów

 

Porozmawiajmy o Kevinie Spacey. Tak, my także uwielbiamy „House of Cards” i z religijnym oddaniem obejrzeliśmy wszystkie sezony kultowego show Netfliksa. Jednak nie uwielbiamy, kiedy znany na całym świecie aktor staje w ogniu zarzutów o molestowanie seksualne. Tak, wiemy, że ten materiał dotyczy wpadek stylowych. Uznajmy po prostu, że czego Spacey by już nie założył – zawsze już będzie wyglądał w tym nie najlepiej...

 

Więcej: ''Obudziłem się, a Spacey na mnie leżał''. Kevin Spacey ma poważne kłopoty. Kolejny mężczyzna oskarżył go o molestowanie seksualne

 

 

Więcej: To już koniec „House of Cards”?! Po ujawnieniu skandalu z Kevinem Spaceyem jest oświadczenie Netflixa!

 

Nasze zestawienie zamykają trzy znane osoby, które odrobinę odleciały stylizując się na eventy (raczej wątpimy, że korzystają z usług stylistów, zapewne ich kreacje to typowy przykład ułańskiej fantazji). Na pierwszy ogień idzie Zofia Zborowska – aktorka, podobnie jak absolutnie wszyscy goście premiery kolekcji Erdem x H&M postawiła na kwiecistą suknię. I dobrze, ale zestawiając ją z czernią, brązem i absolutnie żadnym innym kolorem wyglądała tak nieciekawie, że praktycznie była niezauważalna wśród innych gwiazd. Styl boho? Ok (jeśli musicie), ale przełamcie paletę beży i szarości mocnym, kolorowym akcentem. 

 

Więcej: Ranking „Forbesa” najbardziej wpływowych kobiet świata. Miejsce Beaty Szydło zaskakuje! Pokonała Beyonce

 

Następnie mamy Joannę Racewicz. Tu mamy klasyczny przykład przestylizowania. Jeśli ubieracie się na pokaz mody, na którym wiecie, że będziecie sfotografowani i porównywani do innych gości – nie róbcie tego, co ona. Zamiast tego radzimy wybrać jedną, dobrą jakościowo suknię/koszulę/spodnie i dobrać do tego pasującą resztę. Nie zakładajcie wszystkiego, co macie w podobnych kolorach.

 

Więcej: Spodobały się wam paski z napisami na dresie Małgorzaty z „Rolnika"? Zobaczcie co znaleźliśmy w sklepach!

 

W końcu spójrzcie na look Agnieszki Kaczorowskiej, który gwiazda serialu „Klan” pokazała na prezentacji sportowej marki 4F, która ubiera naszych olimpijczyków. Wybaczcie, ale naszym zdaniem czegokolwiek nie założyłaby aktorka (i projektantka i tancerka), zawsze widzimy w niej Bożenkę z „Klanu”. 

 

Co myślicie o naszych nominacjach? Zgadzacie się z nami? A może jesteście zdania, że to my odlecieliśmy? Głosujcie w naszym plebiscycie i dajcie nam znać w komentarzach!

 

Beata Szydło
Modowe wpadki tygodnia
...
Agnieszka Kaczorowska
Modowe wpadki tygodnia
...
Joanna Racewicz
Modowe wpadki tygodnia
...
Kevin Spacey
Modowe wpadki tygodnia
...
Zofia Zborowska
Modowe wpadki tygodnia
...
Ewa z „Rolnika"
Modowe wpadki tygodnia
...
Wyniki plebiscytu:
Beata Szydło...
Agnieszka Kaczorowska...
Joanna Racewicz...
Kevin Spacey...
Zofia Zborowska...
Ewa z „Rolnika"...