Policja do spraw mody na posterunku! Kto w tym tygodniu zaliczył stylową wpadkę, kogo wtrącamy do lochu za brak dobrego gustu, a kto ubrał się… w dywan? Głosujcie w naszym plebiscycie, a następnie dowiedzcie się poniżej!

 

Zacznijmy od małego, stylowego skandalu. Zeszłej niedzieli o 21:20 cała Polska aż spąsowiała z niedowierzania. „Skandal!", krzyczeliśmy na widok Moniki z programu „Rolnik szuka żony", której zbrodnia polegała na… założeniu szpilek na wieś. Szczerze? Uważamy, że Monika jest całkiem stylowa i zrobiliśmy nawet o tym materiał. No ale wpadka ubiegającej się o serce rolnika Piotra tłumaczki była tak szeroko komentowana w mediach społecznościowych, że nie mogliśmy jej zignorować.

 

 

Więcej: Przestylizowane, świecące logotypami i... chyba zbyt odważne. Głosujcie na modową wpadkę tygodnia


Jedziemy dalej. Pamiętacie scenę z „Dziennika Bridget Jones", w której główna bohaterka lamentuje, że na gwiazdkową imprezę matka kazała założyć jej dywan? Dla Agaty Dudy ten mały gag stał się rzeczywistością kiedy na spotkanie z prezydentem Bułgarii i jego małżonką przyszła w złotym, jednorzędowym płaszczu w błękitny wzór paisley. Modowy mandat dla pierwszej damy!

 

 

Więcej: Modny dywan do domu – jakość i świadectwo dobrego stylu


Ale w tym tygodniu wpadek nie zabrakło także i na eventach. Przykład? Kamila Szczawińska, która wydaje się mieć na sobie retro abażur czy Weronika Książkiewicz, która gdzieś zgubiła niemały kawałek spódnicy. Aha, i jeśli kiedykolwiek miałyście ochotę założyć czarne, tiulowe tutu do klasycznej czarnej ramoneski (do tego zapiętej) – to niech stylizacja Kasi Skrzyneckiej będzie wam na przestrodze.

 

Więcej: Abażury do lamp stojących. Jak zrobić je z wytłoczek po jajkach oraz kawałków papieru

 

Monika z „Rolnika"
Monika z Rolnika
Zagłosuj
Agata Duda
Agata Duda
Zagłosuj
Weronika Książkiewicz
Weronika Książkiewicz
Zagłosuj
Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska
Zagłosuj
Katarzyna Skrzynecka
Kasia Skrzynecka
Zagłosuj
Rihanna
Rihanna
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Monika z „Rolnika"...
Agata Duda...
Weronika Książkiewicz...
Kamila Szczawińska...
Katarzyna Skrzynecka...
Rihanna...