Żółty to zdecydowanie nie kolor Margaret. Właściwie jesteśmy całkiem przekonani, że to kolor, który pasuje niewielu osobom na świecie. No, może poza Elżbietą II. Ale polska piosenkarka z uporem maniaka pokazuje się w kanarkowych, bananowych, i cytrynowych stylizacjach, wprawiając przypadkowych przechodniów w zakłopotanie.

Zobacz też: Górniak, Kaczorowska, Margaret i inne gwiazdy na targach kosmetycznych w Poznaniu. ZDJĘCIA

 

Żółta Margaret
East News, Eos, ONS

 

Ostatnio piosenkarka pojawiła się na targach kosmetycznych w Poznaniu i postawiła tam na dość intrygującą stylizację. Był to total look w barwach odblaskowej kamizelki, które noszą robotnicy. Na limonkową sukienkę za kolana z kwiatowym printem piosenkarka narzuciła ekstrawaganckie sztuczne futro w pasującym kolorze. Do tego niezbyt pochlebne dla nóg kozaki i dziwny pasek. Czy to Margaret czy ptak z „Ulicy Sezamkowej"? Proponujemy zabawę: znajdźcie 5 różnic.

 

Więcej: Margaret cała na żółto na ulicach Warszawy! Przesadziła? ZDJĘCIA

 

Margaret czy ptak z „Ulicy Sezamkowej
ONS

 

Nie mamy wątpliwości – Margaret ukradła look postaci z kultowego programu! Jak czytamy na portalu „Ulica Sezamkowa". „Wielki Ptak potrafi jeździć na rolkach, łyżwach, potrafi tańczyć, śpiewać, rysować, układać wiersze, a nawet jeździć na jednokołowym rowerze". Ciekawe które z tych rzeczy potrafi robić Margaret?

Komu jest lepiej w żółtym – Margaret czy Wielkiemu Ptakowi z Ulicy Sezamkowej?

Więcej na temat Margaret