Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie Małgorzata Rozenek na pokazie Evy Minge w Paryżu Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie Komentarze pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek
Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie
Instagram @m_rozenek
1/6
Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie
Instagram @m_rozenek

 

Za sprawą mediów społecznościowych, presja żeby wpasować się w kanon „ideału piękna" dotyka każdego z nas – także i gwiazd, które prześcigają się w pokazywaniu na Instagramie swojego idealnego, wystylizowanego życia. Tym gorzej, kiedy prezentowana przez nich rzeczywistość okazuje się znacznie odbiegać od rzeczywistości. Taka wpadka przytrafiła się właśnie Małgorzacie Rozenek.

 

Więcej: Radek Majdan zadebiutował na giełdzie! Jak zatem wyglądała Małgorzata? Jak milion dolarów!

 

Na nowej fotce nogi Małgorzaty Rozenek są nienaturalnie długie, a użytkownicy Instagrama wytykają jej manipulacje przy zdjęciu. Oczywiście gwiazda odpowiedziała na ich zarzuty. Czy Rozenek przerobiła swoje zdjęcie? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku spotkała się ze słynnym gwiazdorem! ZDJĘCIA

 

2/6
Małgorzata Rozenek na pokazie Evy Minge w Paryżu
Instagram @m_rozenek

 

Podczas gdy w Paryżu trwa tydzień mody haute couture, a swoje kolekcje dotychczas pokazali Givenchy, Dior, Giambattista Valli czy Ralph & Russo, Małgorzata Rozenek wraz z mężem Radkiem Majdanem udali się w podróż do stolicy Francji aby obejrzeć nową kolekcję ready-to wear Evy Minge, którą polska projektantka zaprezentowała w hotelu Westin przy placu Vendôme. 

 

3/6
Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie
Instagram @m_rozenek

 

Gwiazda TVNowskiego show „Iron Majdan" od niedzieli dzieli się ze swoimi instagramowymi obserwującymi przebłyskami pełnej blichtru wycieczki do Paryża. Prywatny samolot, strój prosto z wybiegu Evy Minge, rejs z Radkiem po Sekwanie, a także lśniące marmury we wnętrzu eleganckiego hotelu, w którym zatrzymali się Majdanowie, i w którym projektantka zorganizowała swój pokaz.

 

 

Dinner time

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Na fotce, którą według opisu zrobiono Małgorzacie w drodze na kolację, ubrana w biały komplet od Marlu prezenterka spogląda z nostalgią w bok ściskając w dłoni czerwony, pikowany kuferek od Gucci (5759 zł). Choć na pierwszy rzut oka w zdjęciu nie widać niczego niecodziennego, kiedy przyjrzymy się bliżej okolicom sylwetki Małgorzaty, łatwo dostrzec, że coś nie gra z perspektywą w ujęciu.

 

4/6
Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie
Instagram @m_rozenek

 

Kiedy maksymalnie przybliżymy zdjęcie Rozenek, z łatwością można zauważyć dokładnie w którym miejscu na płytce została ona rozciągnięta w górę przez grafika. W ten sposób, sylwetka Małgorzaty została wydłużona, co dodało prezenterce dodatkowe centymetry wzrostu, a jej (już bez ingerencji grafika bardzo szczupła) figura stała się jeszcze drobniejsza.

 

5/6
Komentarze pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek
Instagram @m_rozenek

 

Mała wpadka Małgorzaty nie uszła uwadze użytkowników Instagrama i poza pozytywnymi uwagami dotyczącymi wyglądu gwiazdy, część jej followersów zwraca uwagę na przeróbkę zdjęcia. „Podłoga coś faluje", wytyka jedna z komentatorek. „Ugięcie przestrzeni ewidentne", ironizuje inny użytkownik medium społecznościowego. „Mam 177 cm wzrostu, ale tak długich nóg nie mam. Po co tak oszukiwać?", zastanawia się kolejna fanka Rozenek i trudno się z nią nie zgodzić.

 

Na komentarze zwracające uwagę na manipulacje przy sylwetce gwiazdy, Małgorzata odpisała w charakterystycznym, żartobliwym stylu: „Tak to jest jak się wrzuca zdjęcia po kolacji z winem". Tylko czy żart wystarczy?

 

6/6
Małgorzata Rozenek przerobiła swoje zdjęcie
Instagram @m_rozenek

 

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek ma okrągłe 170 cm wzrostu, a jej sylwetki w wieku 40 lat może pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka z show biznesu. Wobec tego, gwiazda wysyła swoim 707 tysiącom followersów jasny komunikat: nawet jeśli jesteś sławna, bogata, chuda i wysoka – to wciąż za mało żeby pokazać się w mediach społecznościowych taką jaka jesteś. Miejmy nadzieję, że naginanie prawdy w mediach społecznościowych wkrótce odejdzie do lamusa, a zamiast tego gwiazdy zaczną lansować nieprzekłamany styl życia.

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek