Magda Mielcarz ubrała się dziwnie Magda Mielcarz ubrała się źle Magda Mielcarz w butach New Balance Magda Mielcarz ubrała się źle Magda Mielcarz ubrała się źle
Magda Mielcarz ubrała się dziwnie
1/5
Magda Mielcarz ubrała się dziwnie

Co najmniej połowa jej stylizacji jest ekstra. Jak mogła ją zepsuć tymi dodatkami? Ta gwiazda zdecydowanie nie wie, że to nie czczy frazes, a złota zasada – w modzie mniej naprawdę znaczy więcej.

Zobacz: Wpadka?! Fatalny krój spodni zdeformował figurę polskiej gwiazdy! Kto tak się ubrał na "Valerian"?

A jeszcze nie tak dawno uchodziła za ikonę stylu. O kogo chodzi? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć!

Zobacz: Jedna stylizacja, 6 gorących trendów, ale to chyba WPADKA! Która gwiazda przesadziła z trendami?

2/5
Magda Mielcarz ubrała się źle

Sąd modowy skazuje Magdalenę Mielcarz na wyrok w trybie natychmiastowym bez możliwości odwołania. Modelka i prezenterka została sfotografowana w Warszawie w stylizacji, która miała potencjał na naprawdę mocny look. Ale Magda postanowiła zepsuć ją niezręcznie dobranymi dodatkami.

 

Więcej: Już tak nie wygląda. Magdalena Mielcarz właśnie przeszła radykalną metamorfozę

3/5
Magda Mielcarz w butach New Balance

Podstawa stylizacji jest solidna. Prezenterka miała na sobie szerokie, powłóczyste kuloty (mega modny fason!) oraz masywne, jaskrwawopomarańczowe sneakersy New Balance 247 Sport za 399 zł – takie buty są naprawdę w trendzie!

 

Zobacz też: Wielki powrót Magdaleny Mielcarz! Podobają wam się jej ostatnie stylizacje?

 

4/5
Magda Mielcarz ubrała się źle

Według nas Magda na tym powinna poprzestać i zbudować streetstyle'ową stylizację. Jednak modelka chciała połączyć luz ulicy z… biurową elegancją i do swoich szerokich spodni i jaskrawych sneakersów dobrała dwurzędowy żakiet w pionowe błękitno-biało-czerwone pasy, okulary aviatorki i elekancką, czarną shopperkę. Hmm, jakoś tego nie kupujemy.

 

Więcej: Lubi siebie i czuje się ze sobą dobrze. Magdalena Mielcarz kończy 39 lat!

 

5/5
Magda Mielcarz ubrała się źle

A mogło być tak pięknie! Gdyby modelka poprzestała na spodniach i sneakersach i dobrała do nich pasujące rzeczy (crop top, gorset czy chociażby prosty, biały tshirt), wyglądałaby ekstra, szczególnie w połączeniu ze swoim nowym, perfekcyjnie przystrzyżonym, platynowym bobem. Szkoda!

 

Zobacz też: Polska aktorka w drogim samochodzie! Nie tylko cena robi wrażenie...

 

Więcej na temat zgadnij kto to?