Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie Fikuśna moda Kariny Kunkiewicz
Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie
East News
1/5
Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie
East News

 

Czy idąc na pokaz mody założylibyście... filuterną, satynową bieliznę dla dorosłych? Nie, to nie jest pytanie retoryczne, a prawdziwa sytuacja, która wydarzyła się wczoraj w Warszawie. Na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza aktorka znana z serialu „Klan" pojawiła się w satynowej sukience (?) ozdobionej czarnymi koronkami, która pod żadnym pozorem nie wyglądała jak sukienka. I pod żadnym pozorem nie powinna zostać założona poza domem.

 

Więcej: Bielizna na wieczór: gorsety, koronkowe majtki i biustonosze i bodystocking

 

  Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się o kogo chodzi.

   

  Więcej: Koronkowa bielizna – wybierz coś dla siebie

   

   2/5
   Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie
   East News

    

   Rzeczoną osobą dramatu jest aktorka telewizyjna Karina Kunkiewicz, którą być może widzieliście w „Klanie".

    

   3/5
   Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie
   East News

    

   Kunkiewicz pojawiła się na wczorajszym pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza w satynowej sukience typu slip dress w kolorze wściekłej fuksji, która wyglądała jak filuterna bielizna dla dorosłych. Jej kreacja była wykończona czarną koronką na dole oraz przy dekolcie co dopełniło buduarowego klimatu.

    

   4/5
   Karina Kunkiewicz w filuternej bieliźnie
   East News

    

   Przypominamy, że trend na luksusowe stroje, które przypominają pidżamy rzeczywiście jest prawdziwą tendencją w modzie. Jednak ubrania, które proponuje Fendi, Jil Sander czy Temperley w zadnym wypadku nie przypominają fikuśnej bielizny, a raczej luźną, jedwabną pidżamę. Co ciekawe, Karina sprawiała wrażenie jakby była zadowolona ze swojej stylizacji. Myślicie że słusznie?

    

   5/5
   Fikuśna moda Kariny Kunkiewicz
   East News

    

   Zapewne nie pamiętacie, ale w przeszłości Karina Kunkiewicz zaprezentowała się już w ogrodniczkach połączonych ze sportowym stanikiem http://party.pl/styl-gwiazd/wpadki/stylowe-wpadki-gwiazd-ewa-pacula-karina-kunkiewicz-18-r23/ , z kolei na zeszłorocznej gali rozdania Telekamer aktorka miała na sobie pidżamową slip dress, do której dobrała elektryczne, błękitne kozaki z marszczonego weluru i wyszywany przeskalowanymi cekinami kardigan. Można zatem powiedzieć, że aktorka konsekwentnie trzyma się swojego „stylu".

    

   Więcej na temat zgadnij kto to?