Maria Niklińska w teatrze, Joanna Horodyńska pozuje do zdjęć
EastNews

Joanna Horodyńska ostro o Marii Niklińskiej: Jakiś koczkodan z tego wyszedł!

Maria Niklińska w teatrze, Joanna Horodyńska pozuje do zdjęć
EastNews

Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków w swoim programie “Gwiazdy na dywaniku” oceniają stylizacje polskich gwiazd i zazwyczaj są dla nich bardzo krytyczni. Ostatnio skrytykowali Anetę Zając i Annę Kalczyńska, której znana stylistka zarzuciła, że chce się upodobnić do Małgorzaty Rozenek. Teraz Jacyków i Horodyńska ocenili stylizację Marii Niklińskiej z premiery spektaklu “Między Łóżkami”.

Horodyńska: Czy Ty to widzisz? Jakiś koczkodan z tego wyszedł.

 

Jacyków: Koń perszeron. Konie perszerony to jest taka rasa, która ma włosy na nogach. I te włosy wyglądają dokładnie tak jak te dzwony u Marysi. Jezus Maria, dlaczego ma nogi perszerona Maria.  Zabieg stylistyczny podwinięcia  frędzla się nie sprawdził.

 

Horodyńska: To nie są frędzle nawet. Te dżinsy są podarte na dole od chodzenia. Ja sobie myślę, że jeśli tam pojawiłyby się inne buty, jakiś koturn, który by podniósł całą sylwetkę. Do takich spodni zakładanie butów w szpic jest ryzykowne, już traktujmy je jak lata 70-te, nie wrzucajmy w to 80-tych. To zestawienie zgrzyta. Koszula męska byłaby dobrym połączeniem gdyby na dole pojawiły się rurki.

Zgadzacie się z Joanną i Tomaszem? Zagłosujcie w naszej sondzie!


Więcej ocen stylizacji gwiazd w środy o 22.30 i piątki o 21:30 w Polsat Cafe.

 

Maria Niklińska w białej koszuli i dzwonach w teatrze
EastNews

 

Joanna Horodyńska na Look Of The Year
ONS

 

Tomasz Jacyków
ONS

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10