Honorata skarbek z odkrytym brzuchem i szarych kozakach
ONS.pl

Joanna Horodyńska o kreacji Honoraty Skarbek: "Wysokie majtki wstydliwej licealistki..."

Honorata skarbek z odkrytym brzuchem i szarych kozakach
ONS.pl

Joanna Horodyńska i Ada Fijał prowadzą w magazynie "Party" rubrykę "Policja modowa". W najnowszym numerze magazynu "Party" omówiły kilka sylwestrowych kreacji... Padło na Honorate Skarbek, która - według Horodyńskiej - bardzo źle się ubrała. Joanna Horodyńska uważa, że w tym stroju, w którym Honey występowała na sylwestrze TVN w Krakowie można uprawiać woltyżerkę, ale nie śpiewać. Co napisała Joanna?

Zastanawiam się, jakie manewry można zrobić w tym stroju. Woltyżerka, skok na bungee, a może wałkowanie ciasta, czyli domowe wypieki - pokpiwa w magazynie "Party".

Ada Fijał stwierdziła, że Honorata może sobie pozwolić na takie szaleństwo na scenie, ale innym dziewczynom radzi powtarzać to najwyżej na sali gimnastycznej. Ale Horodyńska wyliczyła wszystkie błędy modowe Skarbek.

Kusa góra, i to jeszcze z półgolfem, a do tego wysokie majtki wstydliwej licealistki. Tu trzeba mieć chyba układ z fotografem, bo inaczej możesz przypominać koło albo kwadrat. Zasłanianie nóg wysokimi kozakami to był kolejny błąd. Wysmuklenie dobrymi, nawet klasycznymi szpilkami dałoby idealną perspektywę, a tak mamy 234. odcinek „W kamiennym kręgu” - czytamy w "Party".

Ada Fijał uważa jednak, że młodość ma swoje prawa, a wśród nich prawo do błędów. I ma pomysł co Honorata mogłaby zrobić ze swoją stylizacją.

Myślę, że po uzupełnieniu kilku elementów powstałaby z tego stylizacja „Japońska uczennica rusza na podbój miejskiej dżungli - czytamy w "Party".

A wy co myślicie o kreacji Honoraty Skarbek z sylwestra TVN w Krakowie?

 

Reszta modowych ocen w najnowszym magazynie "Party" już w poniedziałek. Warto przeczytać co Joanna i Ada powiedziały o kreacjach Agnieszki Chylińskiej czy Patricii Kazadi.

Zobacz także: Honorata Skarbek ścięła i rozjaśniła włosy! Zobaczcie, jak teraz wygląda! ZDJĘCIA

 

Honorata Skarbek na Sylwestrze TVN w Krakowie wyglądała tak:

Honorata Skarbek na Sylwestrze TVN
ONS

 

Joanna Horodyńska:

Joanna Horodyńska w sukience w zwierzeta, rożową torebką i w białym futerku
ONS

 

Ada Fijał:

Ada Fijał w złotych spodniach, bluzce z nadrukiem i czarnym płaszczu na ulicy

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50