Najgorsze stylizacje tygodnia
East News, Eos, ONS, Getty

Zagłosujcie na modową wpadkę minionego tygodnia - poniżej opis stylizacji.

W tym tygodniu rozpoczęło się jedno z najważniejszych wydarzeń branży filmowej roku. Choć trudno w to uwierzyć nawet na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes nie wszyscy ubrali się… ładnie. Przykład? Marion Cotillard! Jak widać na załączonym obrazku nawet muza Karla Lagerfelda może zaliczyć modową wpadkę.

 

Zobacz też: Jak światowe gwiazdy prezentowały się na uroczystym otwarciu festiwalu filmowego w Cannes?

 

Do czasu inauguracji tegorocznej edycji festiwalu francuska aktorka Frederique Bell nie była znana szerszej publiczności. Teraz już będzie – z najgorszych możliwych powodów. Czy podoba się Wam jej dywanowo-firanowa kreacja, która zdaje się łączyć w sobie t-shirt, kostium kąpielowy, minispódniczkę oraz wysokie kozaki z frędzlami?

Żeby nie pozostać gorszymi również i nasze gwiazdy przyrównały pod względem wątpliwego stylu do dwóch aktorek. Niczym w podręczniku "jak się nie ubierać", Katarzyna Niezgoda pokazała nam ostatnio czego absolutnie nie powinien zakładać nikt.

 

Więcej: Polacy w Cannes, czyli kto dostał Złotą Palmę

 

 

Jasne jeansy z bardzo wysokim stanem (lub po prostu za wysoko podciągnięte), nogawki podwinięte tak, że nogi wydają się krótsze o połowę, płaskie buty, torba w kolorze spodni, graficzny top bez absolutnie żadnego dekoltu... 

 

Jedziemy dalej. Kolejny podręcznikowy przykład złego doboru krojów do sylwetki zaprezentowała Ewa Farna. Połączenie dopasowanej, żółtej ramoneski i rozłożystej, dlugiej sukni z wycięciem sprawiło, że wokalistka wydawała się po prostu… masywna. Ewa, nie podpadłaś przypadkiem ostatnio swojemu styliście?

 

Zobacz też: Od Sophii Loren po Lupitę Nyong'o. To najpiękniejsze kreacje festiwalu w Cannes!

 

Kompletnie inny przypadek zdeformowanej sylwetki pokazała Roma Gąsiorowska. Oczywiście, figura aktorki jest fenomenalna, a jej strój wpasował się w gorący trend na koronkowe prześwity. Jednak na wybiegach u McQueena, Galliano i Sonii Rykiel nie łączono ich z niemal płaskimi kozakami do połowy łydki… Czy ktoś jej kazał założyć te buty pod groźbą śmierci?

 

A co Wy myślicie? Czy wyczajone przez nas stylizacje to objaw złego gustu, czy po prostu ironiczny żart? Bez względu na odpowiedź na to pytanie, pora zagłosować na modową wpadkę tygodnia!

Monika Olejnik
Monika Olejnik w bamboszach
...
Eos
Roma Gąsiorowska
Roma Gąsiorowska w naprawdę złych butach
...
ONS
Marion Cotillard
Marion Cotillard na inauguracji Cannes
...
Getty Images
Frederique Bel
Frederique Bel na inauguracji Cannes
...
Getty Images
Katarzyna Niezgoda
Katarzyna Niezgoda w nieudanej stylizacji
...
Eos
Ewa Farna
Szczęśliwa Ewa Farna w żółtym total looku
...
East News
Wyniki plebiscytu:
Monika Olejnik...
Roma Gąsiorowska...
Marion Cotillard...
Frederique Bel...
Katarzyna Niezgoda...
Ewa Farna...