Ewa Chodakowska w butach Joshua Sanders
1/5
Ewa Chodakowska w butach Joshua Sanders

Jesteśmy ciekawi czy fankom Ewy Chodakowskiej przypadną do gustu buty, które ich idolka miała na sobie w TVN, gdzie przyszła z mężem, Lefterisem Kavoukisem. Z pewnością płaskie, białe i wykończone tkaniną przypominającą prześcieradło frotte buty marki Joshua Sanders dodały stylizacji guru fitness nieco dowcipnego charakteru :) Przy tak doskonałych nogach, my jednak wolelibyśmy je podkreślić, a nie zamaskować...

Zobacz: Ewa Chodakowska w odważnym kostiumie na Malediwach! Jest drogi! Zobacz ZDJĘCIA

Nie zgadniecie ile Ewa zapłaciła za swoje tenisówki z emoji!

2/5
Ewa Chodakowska w butach Joshua Sanders

Ewa Chodakowska to jedna z pierwszych polskich gwiazd, które wypromowały trend na athleisure - czyli przenikanie ubrań przeznaczonych do uprawiania sportu do codziennych stylizacji.

3/5
Ewa Chodakowska w butach Joshua Sanders

Jej styl, łączący w sobie elegancję, sportowy luz, ale też kobiecą subtelność pozyskał jej całą rzeszę oddanych fanek uważnie obserwujących każdą z jej modowych decyzji – jej instagram ma aż milion followersów!

4/5
Buty Joshua Sanders, ok. 1390 zł
Materiały prasowe

A ile z miliona fanek obserwujących Ewę kupi takie buty jak ona? Przypominające tenisówki z frotki buty od Joshuy Sandersa kosztują w tej chwili… 1390 zł!

5/5
Ewa Chodakowska w butach Joshua Sanders

Buty, butami, ale reszta stylizacji Ewy to miła odskocznia od jej codziennego, sportowego szyku. Delikatna, kwiatowa sukienka, delikatny wisiorek i karminowa torebka Chanel na ramieniu sprawiły, że Chodakowska wyglądała subtelnie i kobieco.

Więcej na temat Ewa Chodakowska sukienka