Doda zniszczyla torebkę Birkin
East News

Doda pokazała nową torbę Birkin za 45 tysięcy i... od razu ją zniszczyła?! A może jednak nie... Zobaczcie filmik!

Doda zniszczyla torebkę Birkin
East News

Torebka Birkin od Hermesa to prawdziwa legenda. Ostatnio do swojej kolekcji (wokalistka ma już jedną w kolorze pomarańczowym) Doda dołączyła kolejny egzemplarz tego fenomenu wśród torebek. Na swoim Instagramie piosenkarka pokazała filmik, na którym odpakowuje swoje nowe cacuszko od Hermesa.

 

Więcej: Anna Lewandowska ma torebkę Birkin! Kosztuje tyle co... samochód. Podoba Wam się?

Wyobraźcie sobie moment ekscytacji, kiedy po wielu miesiącach – a niekiedy wręcz latach – oczekiwania w kolejce dostajecie swoją wymarzoną Birkin. Z szerokim uśmiechem na ustach, drżącymi palcami otwieracie kultowe pomarańczowe pudełko, a następnie odwijacie biały papier i otwieracie płócienny worek mieszczący w sobie Wasze wymarzone cudo – wartego od 45 tysięcy wzwyż Rolls Royce'a wśród torebek.

 

 

😳😂"masz jakiś ten?!!!!??????"

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Nie możecie opanować emocji i swojej bezgranicznej miłości do tego ostatecznego synonimu luksusu i ponadczasowego stylu. Dlatego delikatnie cmokacie swoją nową Birkin. Z mocną szminką na ustach.

 

Ups.

 

Widząc ten filmik wszyscy serdecznie współczujemy Dodzie. Jednak z jakiegoś powodu nie możemy przestać go oglądać.

 

Pozostaje pytanie: czy z torby Birkin da się usunąć ślad szminki? Spieszymy z odpowiedzią! Dodo, ślad Twoich ust powinien z łatwością dać się usunąć, jeśli użyjesz wilgotnej ściereczki!

 

Zobacz też: Sól, krem do golenia, szampan: czym usunąć plamy z wina?

 

Czy zaintrygowała Was kultowa, ekstrawagancko droga torebka Dody? Zobaczcie nasz materiał o tym fenomenie wśród akcesoriów.

 

Więcej na temat Doda Birkin
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55