Maffashion i Jessica Mercedes
Instagram
1/10
Maffashion i Jessica Mercedes
Instagram

Amerykański festiwal Coachella trwa w najlepsze. Ile byśmy dali, żeby znaleźć się teraz w słonecznej Kalifornii, gdzie na słońcu można zawsze polegać, a temperatura sięga 39 stopni. Na tym ulubionym przez gwiazdy i świat mody święcie muzyki i sztuki jak zwykle pojawiły się dwie z najpopularniejszych polskich blogerekJessica Mercedes i Maffashion - naturalnie chwaląc się każdą ze swoich oryginalnych stylizacji na instagramie.

 

Zobacz też: Fashionistki oszalały na punkcie zakręconych breloków do torebek! Gdzie je kupić? SHOPPING

 

Ale czy na pewno „oryginalnych"? Uważni obserwatorzy obu dziewczyn zapewne zwrócili uwagę, że obie blogerki zaprezentowały na sobie stroje, makijaż i włosy, które wyglądały łudząco podobnie. Przypadek? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się przekonać!

 

Więcej: Którą polską parą jesteście ty i twój partner? Rozenek i Majdanem, a może Lewandowskimi? PSYCHOTEST

 

2/10
Maffashion i Jessica Mercedes
Instagram

Długa, powłóczysta maxi sukienka w różowym kolorze… Wyobraźcie sobie, że obie dziewczyny założyły je tego samego dnia amerykańskiego festiwalu? Jak myślicie, wiedziały o tym?

3/10
Maffashion i Jessica Mercedes
Instagram

Delikatna, trzepocząca na wietrze sukienka tak krótka, że przypomina bluzkę, ciężkie, kowbojskie kozaki i rozpuszczone włosy. Nawet poza Jessiki Mercedes i Maffashion z tego dnia na Coachelli jest intrygująco podobna!

4/10
Maffashion i Jessica Mercedes
Instagram

To już nie mógł być przypadek… Przez cały czas trwania festiwalu Maffashion występowała z włosami w kolorze pudrowego różu. Ostatniego dnia Jessika wstawiła na swój instagram zdjęcie, na którym chwali się soczysto różowym ombre! Zwróćcie uwagę na łudząco podobny makijaż blogerek – obie postawiły na delikatną bazę,  pastelowe usta i mocno podkreśloną zewnętrzną część rzęs. Czy nie uważacie też, że ich wisiorki są praktycznie identyczne?

 

Zobaczcie resztę naszej galerii i oceńcie sami!

5/10
Maffashion na Coachella w amerykańskiej stylizacji Hector &  Karger
Instagram
6/10
Jessica Mercedes w amerykańskiej stylizacji na Coachelli
Instagram
7/10
Jessica Mercedes na Coachelli
Instagram
8/10
Maffashion na Coachelli
Instagram
9/10
Maffashion na Coachelli
Instagram
10/10
Maffashion z futrzanych kolczykach
East News

Maffashion o treningu.