To żadna tajemnica, że na temat Melanii Trump krąży niejedna teoria spiskowa. Pierwsza dama USA przy każdej możliwej okazji unika dłoni swojego małżonka Donalda Trumpa jak ognia. Obiektywy kamer już nie raz uchwyciły nieprzychylne miny i język ciała Melanii podczas pełnienia swoich oficjalnych funkcji. 

 

Więcej: Melania Trump kontra Brigitte Macron, czyli modowy pojedynek na stylizacje

 

Co więcej, jedyny post jaki Melania polubiła na Twitterze zawierał GIFa, w którym pierwsza dama traci promienny uśmiech natychmiast po tym jak Donald Trump odwraca się do niej plecami. 

 

via GIPHY

 

W końcu, wiele osób jest zdania, że kobieta, którą wszyscy mają za Melanię Trump tak naprawdę nie jest Melanią Trump, ale fałszywą Melanią Trump. Krótko mówiąc, Melania jest już czymś więcej niż człowiekiem – stała się chodzącym memem, w którym nie sposób oddzielić fakty od mitów.

 

Więcej: Miłość czy nienawiść? Mowa ciała państwa Macronów i Trumpów zdradza prawdę o ich relacjach

 

Muzeum figur woskowych Madame Tussauds postanowiło uhonorować tę kobietę-zagadkę i w swoim nowojorskim oddziale stworzyło wierną kopię Melanii Trump. 

 

Powstała woskowa Melania Trump
East News

 

W pierwszej chwili podeszliśmy do nowej pierwszej damy z umiarkowanym sceptycyzmem – w końcu figury woskowe najczęściej przypominają raczej zmutowane karykatury swoich celebryckich pierwowzorów niż prawdziwe gwiazdy. Ale w przypadku pierwszej damy USA, odróżnienie jej woskowego portretu od stylizacji z błękitną suknią z debaty podczas kampanii w 2016 roku, na której został oparty okazuje się nie lada wyzwaniem.

 

Więcej: Była kochanka pozwała Donalda Trumpa! Intymne szczegóły romansu ujrzały światło dzienne

 

Czy odgadniecie, która Melania jest prawdziwą Melanią?

 

Więcej na temat Melania Trump