Zuzia Jabłońska pozuje w kombinezonie Levis z kolekcji Helo Kitty
Instagram, Mat.prasowe

Młoda gwiazda Zuza Jabłońska postawiła na oryginalną stylizację! Wiemy, jaka to marka!

Zuzia Jabłońska pozuje w kombinezonie Levis z kolekcji Helo Kitty
Instagram, Mat.prasowe

Ta gwiazda młodego pokolenia wyznacza trendy! Zuza Jabłońska, finalistka "The Voice Kids”, podbija polski rynek muzyczny, a jej kariera nabiera rozpędu. Widać również, że młoda gwiazda ma pomysł na siebie. Szczególnie jeśli chodzi o stylizacje, którymi często zaskakuje fanów. Zobaczcie, na co postawiła tym razem! To znana marka!

Zuza Jabłońska w ogrodniczkach Levisa z Hello Kitty!

Zuza Jabłońska jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek znanego programu muzycznego ”The Voice Kids”. Nastolatka znalazła się w drużynie Tomsona i Barona. Młoda artystka już podczas pierwszego występu pokazała, że oprócz pięknego głosu ma swój styl i charakter. Z każdym dniem Zuza ma coraz większą rzeszę fanów, którzy na Instagramie śledzą jej bardzo przemyślane i spójne stylizacje. Zuza Jabłońska stawia głównie na szalone printy, bluzy z kapturem i wyszukane zestawy. Tym razem zaskoczyła zabawnymi ogrodniczkami. Zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wisłą płyną słowa mętne🌫☀️ #hellokitty#levis

Post udostępniony przez Zuza Jabłońska (@zuzaajablonska)

Widać, że Zuza Jabłońska lubi bawić się modą i świetnie łączy różne części garderoby. Ten wygodny look pełen luzu z pewnością przyciąga wzrok i wyróżnia ją z tłumu. T-shirt, ogrodniczki i torebka uzupełnione najmodniejszymi sportowymi sznurowanymi traperami to zdecydowanie idealny zestaw dla młodej artystki. Nam spodobały się szczególnie luźne ogrodniczki z motywem Hello Kitty. Zobaczcie, gdzie je kupić!

Zuzia Jabłońska pozuje w kombinezonie Levis z kolekcji Helo Kitty
Instagram, Mat.prasowe

Białe ogrodniczki marki Levi's to specjalna limitowana kolekcja z okazji 45-lecia Hello Kitty. Marka Levi's połączyła siły z twórcami kotki Sanrio. Ich cena to 449,90 zł. Widać, że piosenkarka śledzi trendy: zawadiacko zawinięte spodnie dodają stylizacji charakteru. Do tego Zuza założyła też najmodniejszą w letnim sezonie torebkę nerkę.

torebka nerka na pasku Hello Kitty Levis
Mat. prasowe

Torebka  nerka, którą wybrała Zuzia, również pochodzi z kolekcji Levi's x Hello Kitty i kosztuje 99 zł.

Jak wam się podoba stylizacja Zuzi Jabłońskiej?

 

 

Więcej na temat Levis Zuzanna Jabłońska
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59