Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Cate Blanchett Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Kirsten Dunst Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Saoirse Ronan Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Sienna Miller Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Charlize Theron
Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Margot Robbie
East News

Złote Globy 2020 rozdane! Tyle samo emocji, jak to, kto zostanie nagrodzony, budziły kreacje i makijaże gwiazd, bo przecież Złote Globy to święto zarówno kina, jak i stylu. My zwróciliśmy uwagę, że dużo gwiazd zdecydowało się na nieoczywisty na czerwonym dywanie, mało wieczorowy makijaż… który będzie hitem wiosny 2020! Jaki kolor wybrały?

Trendy wiosna 2020: pastelowy makijaż

Na rozdaniu Złotych Globów 2020 gwiazdy postawiły na pastele! Najbardziej wyrazisty odcień - różowy - wybrała Margot Robbie. Idealnie pasował do jej wyrazistej kreacji Chanel i naturalnej fryzury - delikatnych, naturalnych fal (ułożonych kosmetykami Moroccanoil - gwiazda je uwielbia!). Jakie jeszcze kolory się pojawiały i która z gwiazd wybrała najmodniejszy makijaż wiosny 2020, czyli pastele? W naszej galerii znajdziecie m.in. Kirsten Dunst, Siennę Miller, Cate Blanchett i Charlize Theron.

1/5
Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Cate Blanchett
East News

Cate Blanchett

Cate Blanchett wybrała satynowy, bladoróżowy cień o bardzo delikatnym połysku, który nałożyła aż pod łuk brwiowy. To dobry patent dla kobiet o opadającej powiece oraz o cerze dojrzałej - odmładza.

2/5
Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Kirsten Dunst
East News

Kirsten Dunst

Kirsten Dunst odważnie połączyła różowy cień na powiekach z czerwoną szminką na ustach. Do tego różowa, koronkowa kreacja? A jednak nie jest zbyt cukierkowo, brawa.

3/5
Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Saoirse Ronan
East News

Saoirse Ronan

Dokładnie o to chodzić będzie w makijażu wiosną: pastelowe, jednolite powieki w nieoczywistym odcieniu i dopasowane do nich usta. Saoirse Ronan postawiła na odcień brzoskiwiniowy, a my namawiamy do naśladownictwa całą wiosnę 2020.

4/5
Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Sienna Miller
East News

Sienna Miller

Bardzo lubimy, kiedy naturalne, dzienne makijaże trafiają na czerwone dywany. Sienna Miller podkreśliła swoją opaloną cerę, rozjaśniając tylko subtelnymi różem i srebrem powieki, by wydobyć oczy. Do zapamiętania i na wiosnę, i na lato.

5/5
Najlepsze makijaże na Złotych Globach 2020: Charlize Theron
East News

Charlize Theron

Nie lubisz cukierkowych kolorów na powiekach? Jak Charlize Theron użyj pasteli tak jasnych, że niemal nude. Bladoróżowy, prawie przezroczysty cień posłużył aktorce tylko jako baza wyrównująca koloryt skóry i piękne tło dla eleganckiej, czarnej kreski.

 

Więcej na temat makijaż gwiazd Złote Globy