Trendy w makijażu na wiosnę 2019: zielone oko/Cividini
East News

Jest wiosenny, świeży i dziewczęcy, ale i niełatwy do noszenia. Podpowiadamy, do jakich oczu pasuje najlepiej zielony makijaż i jak go zrobić.

Dla kogo jest zielony makijaż oczu?

Przede wszystkim dla rudych! Pięknie kontrastuje z ognistym odcieniem ich włosów, gasi też sprytnie pomarańczowe tony ich karnacji. Posiadaczki oczu szarych, brązowych i niebieskich powinny wybierać wibrujące, żywe odcienie zieleni, a szczęściary z zielonymi oczami - te subtelne, zgaszone i pastelowe.

Najmodniejsze zielone makijaże oczu zobaczysz w naszej galerii!

1/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: zielone oko/Byblos
East News

Byblos

Nasz ulubiony zielony makijaż tej wiosny ma kolor… trawy. Cień w intensywnym kolorze pokrywa całą powiekę ruchomą, a także część nieruchomej, i nałożony jest jednolitą, nasyconą plamą rozciągniętą w koci kształt w stronę skroni. To mocny, wyrazisty make-up, więc poza oczami nie maluj już nic. A ten odcień jest idealny do błękitnych i szarych oczu!

2/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: zielone oko/The Blonds
East News

The Blonds

A ten makijaż to propozycja dla tych dziewczyn, które boją się szaleństwa, ale chętnie wprowadziłyby "zielony" trend do swojego makijażu. Cieniutka, delikatna zielona kreska zaczyna się między tęczówką a zewnętrznym kącikiem oka i wyciąga daleko i w górę. Czarne usta nie są obowiązkowe...

3/5
Siriano
East News

Siriano

Limonkowa, dość szeroka kreska na powiece i… tyle. Doskonały, minimalistyczny makijaż na lato. Pięknie wygląda i z opaloną, i z bladą cerą.

4/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: zielone oko/Tiziano Guardini
East News

Tiziano Guardini

Bardzo dziewczęcy, nowoczesny pomysł: kilka króciutkich, zielonych kreseczek w wewnętrznym kąciku oka. Kolor powinien być dość blady - nie powinen za bardzo przyciągać uwagi, bo może sprawić, że oczy wydadzą się zbyt blisko osadzone.

5/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: zielone oko/Halpern
East News

Halpern

Na koniec wersja dla tych dziewczyn, które lubią szokować: makijaż maksymalny! Brokatowe cienie w stylu glitter, a wokół nich gruba czarna kreska… jak z kreskówki - rzecz na festiwal, i to nie każdy.

 

Więcej na temat Make-Up Trendy makijaż