Tajne kostiumy kąpielowe z Zary
Materiały prasowe
1/5
Tajne kostiumy kąpielowe z Zary
Materiały prasowe

Kolekcja Zary na wiosnę/lato 17 jak co roku okazała się przyjemną dla portfela alternatywą dla zakupów u projektantów. W końcu ubrania z hiszpańskiej sieciówki są wiernym odwzorowaniem najnowszych trendów – a wszystko to dzięki superszybkiemu cyklowi odświeżania kolekcji co dwa tygodnie.

 

Zobacz też: Kolejna marka zamyka swój sklep w Złotych Tarasach! Wiemy kiedy!

 

Musimy jednak przyznać, że dział z kostiumami kąpielowymi Zary nas rozczarował. Choć są one ładne i w trendzie, większość z nich jest dosyć ekstrawagancka i może nie usatysfakcjonować kogoś, kto poszukuje prostego, stylowego bikini.

 

Więcej: Asymetria jest trendy! Spraw sobie na wiosnę bluzkę w stylu Siwiec za mniej niż 40 zł! SHOPPING

 

Ale nie martwcie się! Odkryliśmy dla was tajny dział Zary z kompletnie nową linią kostiumów! Jak go znaleźć? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Przeczytaj też: Poważna wpadka Zary! Wycofuje wszystkie spódnice z żabą ze sklepów! Dlaczego?

 

2/5
Tajne kostiumy kąpielowe z Zary
Materiały prasowe

Co ciekawe, sekretny dział Zary znajdziecie na kompletnie innej stronie – Zara Home, sieci sklepów z szyldem Zary z wyposażeniem wnętrz. Na stronie Zara Home nową linię ubrań i akcesoriów ukryto w menu dział Plaża – po raz pierwszy w historii sklepu. Co tam znajdziecie?

3/5
Tajne akcesoria plażowe z Zary
Materiały prasowe

W nowym dziale znalazła się linia kostiumów dwuczęściowych, ręczników plażowych, toreb, kapeluszy i butów. Ponadto kupicie tam luźne tuniki, sukienki i spodnie, które sprawdzą się na wakacjach. W nowym dziale znajdziecie nawet bogaty asortyment plażowych ubrań dla mężczyzn!

4/5
Tajne akcesoria plażowe z Zary
Materiały prasowe

Ile kosztują kostiumy z Zary Home? Za większość bikini i ręczników zapłacicie 149 zł, natomiast sukienki i tuniki to wydatek z przedziału 199 - 349 zł.

5/5
Tajne kostiumy kąpielowe z Zary
Materiały prasowe

Najlepsza wiadomość? Ponieważ linia Zara Home jest „tajna", istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że spotkasz na plaży kogoś w Twoim kostiumie. Miłych zakupów! ;)

Więcej na temat Zara kostium kąpielowy