Alessandra Ambrosio
East News

Raz, a dobrze! Oto ulubione zabiegi gwiazd, które usuwają tłuszcz w czasie jednej sesji. Jeszcze będziesz szczupła w te wakacje!

Alessandra Ambrosio
East News

Chciałabyś schudnąć przed plażą? Przejdź na dietę, albo… przejdź się do gabinetu. A jeśli przeraża cię myśl, że aby osiągnąć dobre efekty, musisz poddać się wielu zabiegom wyszczuplającym, mamy dobrą wiadomość - są takie, które działają już od pierwszego razu! Oto najbardziej skuteczne, z których korzystają gwiazdy.

Zabiegi, które wyszczuplają w czasie jednej sesji

Zabiegi modelujące skutecznie sylwetkę lub usuwające tłuszcz w czasie jednej sesji działają na trzy sposoby: podgrzewają tkankę tłuszczową, zamrażają ją lub… rozpuszczają. Wybierz ten, który najlepiej spełni twoje oczekiwania - podpowiadamy! 

Alessandra Ambrosio
East News

Termolifting

Nogi piękne jak u Alessandry Ambrosio to oczywiście efekt diety i regularnych ćwiczeń, ale możesz zbliżyć się do ideału, stosując termolifting. Wykorzystuje on radiofrekwencję mikroigłową i dzięki temu, że dostarcza silny impuls cieplny wprost do głębokich warstw kolagenu z pominięciem naskórka (igły wprowadzane są kilka milimetrów w głąb skóry), szybko i trwale napina skórę. Efekt liftingujący jest już wyraźnie widoczny po pierwszym zabiegu (możesz je powtarzać dla jego wzmocnienia lub jeśli twoja skóra jest naprawdę w kiepskiej kondycji, np. po tym, jak ostatnio dużo schudłaś - gratulujemy! - lub mocno przytyłaś). Czy zabieg boli? Nie bardzo - dzięki izolowanym igłom 100% energii cieplnej jest uwalniane w obszarze właściwym zabiegu, co daje mniejszą bolesność.

W zależności od obszaru ciała, zabieg kosztuje średnio od 1000 do 1500 zł.

Sienna Miller
East News

Kriolipoliza

To jeden z ulubionych zabiegów Sienny Miller! Jego efekt jest trwały, procedura nie wymaga powtarzania, gwarantuje też brak efektu jo-jo. Jak działa? Wykorzystuje on zjawisko naturalnego procesu usuwania z organizmu komórek tłuszczowych uszkodzonych w wyniku długotrwałego poddania temperaturom minus 6-8 stopni. Najlepsze efekty przynosi stosowany na brzuch, uda, biodra, plecy i ramiona. Zabieg trwa około 60-70 minut i jest bezbolesny, choć moment, gdy przyłożone do ciał głowice zaczynają pracować, mrożąc tkanki, jest dość nieprzyjemny.

Zabieg kosztuje ok. 1000 zł.

Lipoliza iniekcyjna

Czyli w skrócie zastrzyki rozpuszczające tłuszcz. Zabieg polega na ostrzykiwaniu tkanki tłuszczowej mieszanką substancji, które likwidują komórki tłuszczowe. Uwolniony tłuszcz jest w przemianie materii rozkładany i wydalany z organizmu - raz na zawsze! Zabieg przeznaczony jest dla osób z lekką nadwagą - nie poradzi sobie z rozległą otyłością. Nie jest też bolesny, bo większość producentów używa bardzo cienkich igieł. Jakiego efektu możesz się spodziewać? Przede wszystkim kilku centrymetrów mniej w obwodzie partii ciała poddanej zabiegowi, ale też lepszego mikrokrążenia, co pomaga w walce z cellulitem. 

Zabieg, w zależności od obszaru ciała, kosztuje zwykle ok. 800-1000 zł.

 

Więcej na temat cellulit medycyna estetyczna
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51