Alessandra Ambrosio
Instagram

Chcesz mieć wreszcie ciało bez cellulitu? Zabieg BTL Unison pomoże już w ciągu czterech sesji

Alessandra Ambrosio
Instagram

Chcesz mieć takie ciało, jak Alessandra Ambrosio? Nie ty jedyna! Perfekcyjna figura modelki to efekt wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy, ale jest sposób, by być bliżej ideału. I nareszcie pozbyć się cellulitu, wysmuklić uda, wyszczuplić talię, napiąć skórę. To wszystko potrafi zabieg BTL Unison! Zdradzamy, na czym polega.  

BTL Unison: ciało bez cellulitu

BTL Unison to zabieg, który spełnia marzenie o jędrnym ciele bez cellulitu. I to szybko, bo by osiągnąć świetne rezultaty, wystarczy wykonać cztery zabiegi (zamiast - przeciętnie - dwudziestu)! Jak to możliwe? Unison to innowacyjne połączenie dwóch najskuteczniejszych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania skóry. Brzmi idealnie? Wyjaśniamy, jak to działa!

Alessandra Ambrosio
Instagram

Unison łączy siłę monopolarnej radiofrekwencji z ukierunkowaną falą akustyczną.

Monopolarna radiofrekwencja to przebój wśród technologii nieinwazyjnego pobudzania syntezy nowego kolagenu i elastyny w skórze. Podnosi ona temperaturę skóry właściwej i tkanki podskórnej powyżej 40 stopni Celsjusza. Fale radiowe poprawiają ukrwienie tkanek i sprawiają, że podskórne komórki tłuszczowe łatwiej pozbywają się nagromadzonych zapasów tłuszczu - oraz zmniejsza się ich liczba. Efekt? Skóra ujędrnia się, a ciało wysmukla.
Fale akustyczne z kolei, wywołując wibracje w tkance łącznej, rozbijają zwłóknienia, tworzące cellulit. Fale uderzeniowe uszkadzają błony komórek tłuszczowych, co przyspiesza proces uwalniania i usuwania tłuszczu. Poprawia się też krążenie krwi i mikrokrążenie limfatyczne, co przyspiesza usuwanie uwolnionego tłuszczu i toksyn oraz poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek, a nawet aktywuje enzymy rozkładające tłuszcz. Skóra staje się bardziej gładka i elastyczna, cellulit zredukowany, a sylwetka szczuplejsza, bo zmniejszone zostają obwody w miejscach poddawanych zabiegom.

Unison zwalcza przyczyny cellulitu

Połączenie tych dwóch technologii w zabiegach, ponieważ uelastycznia tkankę łączną, zmniejsza tkankę tłuszczową i uruchamia proces lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Ułatwia też usuwanie tłuszczu i toksyn, poprawiając ukrwienie i dotlenienie tkanek, oraz zagęszcza i ujędrnia skórę, dzięki czemu cellulit jest mniej widoczny.

BTL Unison
Mat. prasowe

 

BTL Unison - rezultaty

Brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe? A jednak! Badania kliniczne potwierdzają skuteczność urządzenia Unison - ma ono nawet certyfikację amerykańskiej agencji FDA. Pacjenci z kolei doceniają fakt, że serie zabiegowe są krótkie (pełna terapia mieści się w miesiącu) i całkowicie bezinwazyjne. Rezultaty są imponujące: 93% kobiet poddanych badaniom klinicznym osiągnęło znaczną redukcję cellulitu, przy czym największą poprawę osiągnięto u pacjentek z umiarkowanie ciężkim cellulitem. Co więcej, pacjenci wskazywali na zmniejszenie obwodów bioder średnio o 2,31 cm i 2,13 na każdym udzie, i to bez diety - w czasie badania ich waga nie zmieniła się znacząco. Mimo to ciało wyglądało dużo lepiej! Badanie USG wykazało z kolei wygładzenie i pogrubienie skóry właściwej oraz zmniejszenie warstwy tłuszczu podskórnego, a obraz termiczny wskazał większą jednorodność cieplną obszarów poddanych zabiegom, co świadczy o lepszym ukrwieniu i dotlenieniu tkanek.
 

BTL Unison
Mat. prasowe

BTL Unison - jak wygląda zabieg?

Po pierwsze, nie bój się bólu - zabieg jest bezbolesny. Trwa około 20 minut. Na czystą skórę nałożony zostanie krem przewodzący. Osoba wykonująca zabieg przyłoży do niej głowicę i wykonywać będzie okrężne ruchy. Będziesz odczuwać drgania oraz ciepło, przypominające masaż ciepłymi kamieniami. Optymalna temperatura dla zabiegu - 40-45 stopni Celsjusza – zostanie osiągnięta już po półtorej minuty od rozpoczęcia zabiegu. To ważne, ponieważ cały pozostały czas zostanie wykorzystany na efektywne pobudzanie tkanek do przebudowy.

Po zabiegu skóra będzie w miejscu zabiegu zaczerwieniona, ale rumień ustąpi w ciągu kilkunastu-kilkudziesięciu minut. Skóra może być też przesuszona, więc nawilżaj ją balsamem do ciała. To wszystko -  czyli bardzo niewiele zachodu, jak na takie rezultaty!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na zabieg: Zespół Opieki Zdrowotnej „MEDICAL”

 

Więcej na temat cellulit
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17