Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020 Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020 Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020 Laureaci TeleKamer 2020 Julia Wieniawa na TeleKamerach 2020
Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020
ONS

Julia Wieniawa pojawiła się na gali TeleKamer 2020! Gwiazda miała zaszczyt odebrać nagrodę, reprezentując serial "Zawsze warto" okrzyknięty serialem roku! Co ciekawe, podczas imprezy w Teatrze Polskim w Warszawie aktorka spotkała swojego byłego partnera, Barona. Jak na siebie zareagowali? Zobaczcie, do jakiego incydentu doszło!

Zobacz także: TeleKamery 2020: Największe gwiazdy na gali! Kto dostał nagrodę? Wyniki!

1/5
Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020
EastNews

Julia Wieniawa w prostej białej sukience prezentowała się bardzo wytwornie! Gwiazda miała okazję odebrać nagrodę w imieniu całej ekipy serialu "Zawsze warto"! 

2/5
Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020
EastNews

Jej biała kreacja pochodzi z Madonna Atelier. Julia Wieniawa wieczór TeleKamer spędziła głównie obok Kasi Zielińskiej i producenta serialu "Zawsze warto". Ale...

3/5
Julia Wieniawa w białej kreacji na TeleKamerach 2020
ONS

... na imprezie pojawił się także Baron, były chłopak Julii! Choć nie są już parą, idealnie dobrali się strojami! Czy Julii i Alek spotkali się na imprezie? Kiedy muzyk odbierał TeleKamerę w kategorii "Juror Roku" operatorzy kamer zrobili zbliżenie na Julię, która wydawała się być nieco zmieszana. Wciąż jednak uśmiechała się. Klasa!

4/5
Laureaci TeleKamer 2020
Jacek Kurnikowski, Michał Baranowski/AKPA

Kiedy jednak wszyscy laureaci wyszli na scenę, Julia i Alek serdecznie się przywitali, a to oznacza jedno - po rozstaniu mają świetne relacje. Tak trzymać!

Więcej na temat Julia Wieniawa Telekamery