Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl
1/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl


Jeśli śledzicie serial „Rodzinka.pl" oraz orientujecie się, kto wystąpi w nadchodzącej wielkimi krokami nowej edycji polsatowskiego „Tańca z Gwiazdami", nazwisko Wiktorii Gąsiewskiej nie jest wam obce.

 

Więcej: Miała 8 lat, gdy zagrała w 'Katyniu'. Dziś jest aktorką i... dziewczyną Adama Zdrójkowskiego:) Jak wygląda filmowa Weronika?

 

Zaledwie 18-letnia aktorka jest nie tylko tegoroczną maturzystką oraz dziewczyną Adama Zdrójkowskiego – ale i prawdopodobnie wschodzącą ikoną nastoletniego stylu.

 

Więcej: Sukienka na studniówkę Wiktorii Gąsiewskiej - wiemy, gdzie taką kupicie. Wcale nie była droga

 

Dowody rzeczowe? Nie ma sprawy. Spójrzcie tylko na stylizację telewizyjnej aktorki z wczorajszej prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Szyfonowa, zwiewna suknia w kolorze intensywnego bordo, połyskujące, złote akcesoria, rozświetlony makijaż i te lśniące czółenka niczym z „Kopciuszka" – Julio Wieniawo, masz chyba całkiem poważną stylową konkurentkę!

 

Więcej: Joanna Krupa jurorką w Tańcu z Gwiazdami? Modelka wydała w tej sprawie oświadczenie!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o wczorajszym looku Wiktorii.

 

Więcej: Znamy już listę uczestników wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”! Kto jest największym zaskoczeniem?

 

2/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Poważna purpura i lśniące złoto to połączenie równie wytworne, co ponadczasowe. Na wczorajszą ramówkę Polsatu Wiktoria Gąsiewska postawiła na tę elegancką stylizację, która sprytnie podkreśliła jej urodę – nie odkrywając przy tym zbyt wiele. Co miała na sobie?

 

3/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

18-letnia Wiktoria – która wkrótce nie tylko wystąpi na antenie Polsatu w „Tańcu z Gwiazdami" ale i zasiądzie do egzaminu dojrzałości – postawiła tego wieczoru na elegancką, zabudowaną suknię maksi z bordowego szyfonu z żabotowym kołnierzem, zaakcentowaną talią, bufiastymi, prześwitującymi rękawami ze ściągaczami przy mankietach oraz falbanowymi zdobieniami przy dole. To projekt polskiej marki Bohoboco.

 

4/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria jest nie tylko stylowa ale i praktyczna. Ponieważ zakupy bywają męczące, swoje złote, prostokątne puzderko z kryształowym zapięciem (1290 zł) również zgarnęła w Bohoboco. Szanujemy ten modowy pragmatyzm.

 

5/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Jeśli nas oko nie myli są to niemalże legendarne, pokryte w całości złotym brokatem czółenka od Jimmy'ego Choo, które nie tylko wyglądają jak z bajki – ale także mają iście bajkową cenę. Żeby je mieć musicie pożegnać się z 2300 zł.

 

6/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Czy uważacie, że Wiktoria jest modową pogromczynią swojej koleżanki z planu, Julii Wieniawy? Jedna stylizacja to za mało na taki stylowy osąd – zatem będziemy trzymać rękę na pulsie.

 

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska Polsat