Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl
1/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl


Jeśli śledzicie serial „Rodzinka.pl" oraz orientujecie się, kto wystąpi w nadchodzącej wielkimi krokami nowej edycji polsatowskiego „Tańca z Gwiazdami", nazwisko Wiktorii Gąsiewskiej nie jest wam obce.

 

Więcej: Miała 8 lat, gdy zagrała w 'Katyniu'. Dziś jest aktorką i... dziewczyną Adama Zdrójkowskiego:) Jak wygląda filmowa Weronika?

 

Zaledwie 18-letnia aktorka jest nie tylko tegoroczną maturzystką oraz dziewczyną Adama Zdrójkowskiego – ale i prawdopodobnie wschodzącą ikoną nastoletniego stylu.

 

Więcej: Sukienka na studniówkę Wiktorii Gąsiewskiej - wiemy, gdzie taką kupicie. Wcale nie była droga

 

Dowody rzeczowe? Nie ma sprawy. Spójrzcie tylko na stylizację telewizyjnej aktorki z wczorajszej prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Szyfonowa, zwiewna suknia w kolorze intensywnego bordo, połyskujące, złote akcesoria, rozświetlony makijaż i te lśniące czółenka niczym z „Kopciuszka" – Julio Wieniawo, masz chyba całkiem poważną stylową konkurentkę!

 

Więcej: Joanna Krupa jurorką w Tańcu z Gwiazdami? Modelka wydała w tej sprawie oświadczenie!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o wczorajszym looku Wiktorii.

 

Więcej: Znamy już listę uczestników wiosennej edycji „Tańca z gwiazdami”! Kto jest największym zaskoczeniem?

 

2/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Poważna purpura i lśniące złoto to połączenie równie wytworne, co ponadczasowe. Na wczorajszą ramówkę Polsatu Wiktoria Gąsiewska postawiła na tę elegancką stylizację, która sprytnie podkreśliła jej urodę – nie odkrywając przy tym zbyt wiele. Co miała na sobie?

 

3/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

18-letnia Wiktoria – która wkrótce nie tylko wystąpi na antenie Polsatu w „Tańcu z Gwiazdami" ale i zasiądzie do egzaminu dojrzałości – postawiła tego wieczoru na elegancką, zabudowaną suknię maksi z bordowego szyfonu z żabotowym kołnierzem, zaakcentowaną talią, bufiastymi, prześwitującymi rękawami ze ściągaczami przy mankietach oraz falbanowymi zdobieniami przy dole. To projekt polskiej marki Bohoboco.

 

4/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria jest nie tylko stylowa ale i praktyczna. Ponieważ zakupy bywają męczące, swoje złote, prostokątne puzderko z kryształowym zapięciem (1290 zł) również zgarnęła w Bohoboco. Szanujemy ten modowy pragmatyzm.

 

5/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Jeśli nas oko nie myli są to niemalże legendarne, pokryte w całości złotym brokatem czółenka od Jimmy'ego Choo, które nie tylko wyglądają jak z bajki – ale także mają iście bajkową cenę. Żeby je mieć musicie pożegnać się z 2300 zł.

 

6/6
Wiktoria Gąsiewska na ramówce Polsatu
ONS.pl

 

Czy uważacie, że Wiktoria jest modową pogromczynią swojej koleżanki z planu, Julii Wieniawy? Jedna stylizacja to za mało na taki stylowy osąd – zatem będziemy trzymać rękę na pulsie.

 

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska Polsat